in

Pracownik popularnego marketu zarażony koronawirusem – klienci są pilnie poszukiwani!

Częste zakupy w obecnych czasach nie są zbyt dobrym pomysłem. Polacy są coraz bardziej świadomi tego, że lepiej zrobić większe zakupy raz na jakiś czas niż robić je każdego dnia na raty. Pomimo tego, iż zostały włączone wszelkie środki ostrożności, zawsze istnieje ryzyko, że danego dnia będziemy mieć styczność z osobą zarażoną koronawirusem.

Do takiej sytuacji doszło w jednym z marketów. Okazało się, że pracownik jest nosicielem koronawirusa i istnieje duże prawdopodobieństwo, że klienci zostali zakażeni. Sanepid pilnie poszukuje osób, które w ostatnim czasie robiły tam zakupy!

Mowa o sklepie Dino w Tomaszowie Mazowieckim. Osoby, które robiły zakupy w tym sklepie w dniach 6.04-9.04.2020 w godz. od 6:30 do 14:30 są zobowiązane do zgłoszenia się.

Sanepid poinformował, że klienci, którzy robili w tym czasie zakupy, zgłosili się pod 44 724 45 84, 44 724 45 85 oraz 502 237 659.

Poleca się także napisanie maila pod adresem [email protected]. Sklep zamknięto w trybie natychmiastowym, a wszyscy pracownicy zostali poddani kwarantannie. Pozostaje odszukać klientów.
 
Każdy, kto mógł mieć styczność z nosicielem koronawirusa, ma obowiązek zgłoszenia się do sanepidu i poinformowania o tym wszystkie osoby, z którymi miała do czynienia!
 
Nie zapomnij podzielić się tą wiadomością z innymi – pomóżmy w odszukaniu klientów i dbajmy o bezpieczeństwo!

źródło: money.pl