in

10 zawodów, w których można dobrze zarobić, ale się nie narobić – Nie do wiary, że za to tyle płacą!

Każdy marzy o tym, żeby żyć na poziomie, dobrze zarabiać, ale nie poświęcać na to całego swojego czasu i energii.

Cóż nie każdy ma tyle szczęścia, ale istnieją takie prace, w którym można dostać naprawdę duże pieniądze za niewielki wysiłek.

Zobacz listę 10 prac, o których nie pomyślałbyś, że można za nie otrzymać pieniądze i to takie!

1. Tester zjeżdżalni wodnych

Cóż podróżowanie po najbardziej luksusowych hotelach świata i testowanie zjeżdżalni wodnych nie jest może dla każdego, ale z pewnością wielu młodych ludzi zgodziłoby się na tę pracę nawet za darmo. Wykonuje ją jednak 22-letni Sebastian Smith, wybrany spośród dwóch tysięcy chętnych. Ma nie tylko opłacone podróże, hotele i jedzenie, ale jeszcze zarabia 8000 zł miesięcznie. Wielu młodych ludzi dałoby się pokroić za taką pracę.

2. Tester zabawek

A post shared by Alice B. (@alicemahiba) on

TOMY firma produkująca zabawki, zatrudnia dzieci, których zadaniem jest zabawa nowymi produktami firmy. Ich mamy zajmują się odnotowywaniem czasu zabawy, stopnia zainteresowania, reakcji i wrażeń jakie wywoływały u dzieci. Czy może być lepsza praca dla młodej mamy niż darmowe zabawki dla jej dziecka i kasa za to, że patrzy jak dziecko się bawi?

3. Tester leków

A post shared by Noelle (@thex1stxnoelle) on

Jeśli spełnia się oczekiwania zdrowotne można zarabiać nawet 1000 zł dziennie na testowaniu leków. Oprócz wynagrodzenia tester otrzymuje także opiekę medyczną, nocleg i wyżywienie.

4. Tester wierności

via GIPHY

3000 zł za flirtowanie? Dla niejednego bawidamka to byłaby prawdziwa gratka. Tyle kosztuje jedno zlecenie. W tym zawodzie pracują zarówno kobiety jak i mężczyźni. Mają za zadanie zaciągnąć do łóżka partnera swojego zleceniodawcy, a tym samym sprawdzić czy jest wierny czy też skory do zdrady.

5. Tajemniczy klient

via GIPHY

Zadaniem tajemniczego klienta jest zakup produktu czy usługi i ocena jakości obsługi testowanego punktu. Może to być bank, restauracja czy inna firma. Potem musi zdać sprawozdanie i gotowe. Zainkasuje za to kilkaset złotych.

6. Tester gier komputerowych

Taka praca to marzenie każdego gracza. Firmy zatrudniają testerów do wypróbowania nowych produkcji. Muszą wyłapać błędy. W rzeczywistości to jednak nużące zajęcie, ponieważ muszą jedną misję powtarzać wiele razy.

7. Tester słodyczy

via GIPHY

 
Firmy produkujące łakocie także zatrudniają swoich testerów. Na przykład firma Mondelēz niedawno ogłaszała nabór na testerów nowych smaków czekolady. 3 dni w tygodniu przez 2,5 godziny trzeba jeść czekoladę. Dla łasuchów praca idealna.

8. Tester wódki
 

via GIPHY

 
Jeśli nie lubicie słodyczy to może wódkę? Kiedy firma poszukuje nowych smaków zatrudnia testerów do ich oceny. Kandydaci są jednak dokładnie selekcjono  wani. Muszą być odpowiedzialni i lojalni.
 
9. Tester podróży
 

 
Darmowe wakacje, za które Ci jeszcze zapłacą? Tak to możliwe. Są szczęściarze, którzy tak żyją. Testerzy podróży oceniają hotele, jakość obsługi, wyżywienia i inkasują za to niemałe wynagrodzenie.
 
10. Tester prezerwatyw
 

via GIPHY

Szwedzki Durex poszukiwał osoby chętnej do sprawdzania jakości prezerwatyw. W ogłoszeniu zapewniał, że praca jest przyjemna i elastyczna jak ich produkty. W ramach wynagrodzenia zapewniał luksusowy hotel w Szkokholmie.
 
Która praca byłaby najlepsza dla Ciebie?