in

„Pozdrowili” Rosjan i pokazali, jak na nich czekają. To nagranie mówi wszystko!

Rosjanie zajęli Chersoń i zaczęli przesuwać się w stronę Mikołajowa. Tam jednak czeka na nich „niespodzianka” – przygotowane miejscowe służby, w tym także policja.

Do sieci trafiło nagranie, które mówi samo za siebie. Nie ma wątpliwości co do tego, że Ukraińcy są gotowi na to, by walczyć za swoją ojczyznę i odpierać atak wroga.

Nagranie z Mikołajowa

Jak wynika z informacji podanych przez „The New York Times”, Rosjanie zdobyli Chersoń i kierują się teraz na Mikołajów – mowa o 800 rosyjskich pojazdach, w tym kolumnie wyrzutni rakiet. Jadą one z północy, wschodu i południa.

Na miejscu jednak nie brakuje służb przygotowanych do walki z wrogiem. Na nagraniu, które trafiło do sieci, możemy zobaczyć, jak sztab policji patrolowej Mikołajowa „pozdrawia” rosyjskich okupantów.

Obejrzyj wideo poniżej:

Od początku ataku na Ukrainę zginęło blisko 9 tysięcy rosyjskich żołnierzy. Rosjanie stracili też 217 czołgów, 90 systemów artyleryjskich, 11 środków obrony powietrznej, 30 samolotów i 31 śmigłowców. Ukraińcy dzielnie walczą o swoją ojczyznę i w żadnym wypadku nie mają zamiaru się poddać.

Podziel się tym niesamowitym nagraniem z innymi!

Źródło: twitter