in

Cierpiała na bezsenność i nie miała na to wyjaśnienia. Gdy zamontowała kamery, wszystko stało się jasne

Każdy z nas zapewne pamięta z dzieciństwa, kiedy budziliśmy się wystraszeni w środku nocy i byliśmy przekonani, że słyszeliśmy dziwne odgłosy, a pod naszym łóżkiem lub w szafie czai się potwór…

Wtedy rodzice wkraczali do akcji i próbowali nas uspokoić, wyjaśnić, że to nie możliwe i to tylko nasza bujna wyobraźnia.

Ale co zrobić, gdy do takich sytuacji dochodzi u dorosłych ludzi? Czy oni też sobie wyobrażają? Chwileczkę… a co jeśli nie?

Ta kobieta miewała od dłuższego czasu problemy ze snem, na co nie mogła znaleźć wyjaśnienia. Postanowiła więc zainstalować kamery w swojej sypialni.
„Trwało to prawie rok, ale w końcu złapałam coś na wideo – pewnie dlatego nie mogę spać w nocy” – z takim komentarzem opublikowała nagranie, które osiągnęło miliony wyświetleń.

I nie ma się co dziwić, ponieważ to co dzieje się w materiale jest naprawdę niepokojące. Zdania na jego temat są podzielone – większość uważa, że to kolejny dowód na istnienie zjawisk paranormalnych, a reszta, że to tylko sprytna manipulacja.

Obejrzyj sam to przerażające nagranie poniżej i daj znać w komentarzu co o tym sądzisz: