in

Oskarżony o śmierć 3-letniej Hani został „powitany” przez więźniów. Nagranie wywołuje ciarki na plecach.

Łukasz B. został oskarżony o zabójstwo 3-letniej Hani. W ostatnim czasie na portalu doba.pl pojawiło się nagranie, które mówi samo za siebie – inni więźniowie nie zamierzają dać mu spokoju i nie wyrażają zgody na to, co się stało.

W tle możemy usłyszeć wulgarne okrzyki. Aż włos się jeży na głowie!

“Je**ć k***ę”, “Powieś się, k***a!” – krzyczeli inni więźniowie z okien. Jak czytamy na portalu doba.pl, okrzyki te były skierowane do zatrzymanego Łukasza B.

Śmierć 3-letniej Hani

Sprawa 3-letniej Hani z Kłodzka poruszyła do głębi cały kraj. Jak wiadomo, w nocy z 19 na 20 lutego matka dziewczynki, Lucyna B. postanowiła ukarać ją za to, że się zmoczyła. W tym celu zrobiła jej lodowaty prysznic. Chwilę potem Hania wymiotowała i zasłabła. Nie dawała znaku życia, więc wezwano karetkę. Niestety, okazało się że Hania już nie żyje.

Jak później wyszło na jaw, dziewczynka zmarła, ponieważ doszło do wielonarządowych urazów jamy brzusznej. Łukasz B. miał kopnąć leżącą na podłodze Hanię.

Rodzice Hani już wcześniej bili ją po plecach i rękach i robili jej lodowate prysznice. Nie ma wątpliwości co do tego, że dziewczynka miała piekło za życia.

Lucyna K. i Łukasz B. usłyszeli zarzuty znęcania się nad dziewczynką i zamordowania jej. Mężczyznę aresztowano na okres trzech miesięcy, a Lucyna K. będzie przebywać miesiąc w areszcie tymczasowym. Złożone zostało jednak przez prokuraturę zażalenie w związku z tą decyzją.

Źródło: doba.pl, Miniaturka: Google Maps/Zakład Karny w Kłodzku