in

4 chłopców wkradło się na podwórko starszej kobiety. To co dla niej zrobili, zmusiło ją do łez!

Większość osób starszych woli mieszkać w swoich domach niż w przytułkach. Ale bez pomocy w opiece nad domem, może być to dla nich wyjątkowo trudne.

Szczególnie, jeśli mają schody, śmieci do wyniesienia lub duże podwórko, a ten ostatni przykład, okazał się prawdziwym problemem dla 75-letniej Gerry Suttle.

Gerry mieszka w Riesel, Teksas, gdzie prawo lokalne zakazuje mieszkańcom, aby ich trawa na podwórku urosła na większą długość niż 45 cm.
Od 2015 roku Gerry miała trudności z utrzymaniem jej trawnika w odpowiednim stanie. Po pewnym czasie, zauważyła to policja, a nawet wysłała jej zawiadomienie do stawienia się w sądzie. Jednak Gerry jakimś cudem go przeoczyła i nie pojawiła się na rozprawie.

Ostatecznie policja wydała nakaz aresztowania Gerry, a starsza kobieta miała trafić do więzienia.
Wiadomość stała się tematem miasta, a gdy czterej chłopcy zobaczyli doniesienia o Gerry w telewizji, wiedzieli dokładnie, co muszą zrobić.

Bracia Reynoldsowie wkroczyli z kosiarkami na podwórko Gerry i zaczęli kosić trawę.

„Nigdy jeszcze się z nią nie widzieliśmy, ale ona ma 75 lat! Ta kobieta potrzebuje pomocy w koszeniu, a my to możemy dla niej zrobić.” – powiedział Blaine Reynolds dla News 10.

Kiedy inni ludzie zobaczyli, co się dzieje, także dołączyli do pracy – w ciągu zaledwie dwóch godzin cały trawnik Gerry był skoszony.
„Naprawdę brak mi słów… Ten jeden raz, mi ich brak. Możesz to zaznaczyć w historii, że nie mam słów by to opisać…” – powiedziała Gerry, przytulając swoich małych bohaterów.

Podziel się tym artykułem, jeśli sądzisz, że więcej młodych ludzi powinno brać przykład z braci Reynolds. Oni naprawdę zasługują na szacunek!

Na podstawie: youtube