fot. tiktok/thescaredlife
in

Mama zrobiła psikusa synkowi. Internauci oburzeni „Dziecko nie będzie już spało spokojnie”

TikTok to aplikacja, która daje możliwość publikowania różnorodnych treści, od fragmentów znanych filmów i seriali po poradniki i relacje z podróży, a także materiały autorstwa rodziców, którzy chcą podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z wychowywaniem dzieci.

Niektóre z publikowanych materiałów wywołują skrajne emocje i wprawiają internautów w osłupienie. Nie inaczej było i tym razem.

„Potwór” z szafy

W ostatnim czasie na TikToku pojawił się film, na którym widać, jak pewna mama postanowiła zażartować sobie ze swojego synka, nagrywając go dyskretnie. Chłopiec, nie wiedząc, że jest filmowany, zwrócił uwagę na szafę i przeraźliwie krzyknął. Internauci byli zszokowani reakcją chłopca i komentowali, że to „10 sekund śmiechu, trauma na całe życie”.

W szafie ukrywał się „tajemniczy potwór”, który tylko czekał na moment, aby wyskoczyć i zacząć na czworakach podążać za chłopcem. Początkowo chłopiec nie zauważył „stwora” i podszedł do swojej mamy. Dopiero po chwili odwrócił się w stronę szafy i zaczął krzyczeć z przerażenia. Szybko zorientował się, że to tylko kostium i przebrana osoba mocno go przytuliła.

Internautom nie spodobał się jednak ten „żart” i uważają oni, że rodzice nie powinni tak żartować ze swoich dzieci.

„Nerwica lękowa czas start” – czytamy w komentarzach.

„Od tej pory dziecko nie będzie już spało spokojnie” – dodaje ktoś inny.

„Pięć sekund śmiechu, a potem lata terapii” – pisze internauta.

@thescaredlife This suit is straight outta the movie Signs! #scared #fyp #realscares #thescaredlife ♬ original sound – The Scared Life