in

Zwróciła mu grzecznie uwagę, a on ją pobił i uciekł. Szokujące nagranie z Zabrza

Pewnemu mężczyźnie z Zabrza puściły nerwy po tym, jak zwrócono mu uwagę, że nie ma zasłoniętego nosa i ust. Agresor rzucił się na kobietę i zdemolował punkt pocztowy. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniu mężczyzny.

Wszystko stało się 5 listopada 2021 roku przy ulicy Hermisza 10 w Zabrzu. Dopiero teraz funkcjonariusze uznali, że opublikują nagrania z kamer monitoringu.

Napastnik pobił kobietę

Agresywny mężczyzna pojawił się w punkcie pocztowym bez maseczki. Pracownica postanowiła przypomnieć mu o obowiązujących zasadach. Nie spodziewała się jednak takiej reakcji.

Gdy agresor został poproszony o zasłonięcie ust i nosa, zrzucił towar z lady stoiska i opuścił punkt. Kobieta uznała, że go zatrzyma i wybiegła za nim. Wtedy właśnie została przez niego uderzona kilka razy w twarz. Napastnik uciekł z miejsca zdarzenia i do tej pory jest poszukiwany przez policję.

Funkcjonariusze Komisariatu II Policji w Zabrzu przeprowadzają śledztwo w jego sprawie. Apelują o pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny. Jeśli ktokolwiek go widział i posiada jakąkolwiek informację jest proszony o kontakt pod nr tel. 47 8543 610, 47 8543 611 lub najbliższą jednostką policji tel. alarm. 112. Dzwoniąca osoba pozostanie anonimowa.

Podziel się tym apelem z innymi – pomóżmy odnaleźć agresora!