in

Pośród śmieci znaleziono przerażonego 2-latka. Nie miał na sobie nawet koszulki.

W ostatnim czasie doszło do czegoś, co sprawiło, że internauci mieli łzy w oczach. Jak się okazuje, ok. 2-letni chłopiec został porzucony wśród śmieci, ubrań i butelek niedaleko ciężarówki przewożącej ponad stu imigrantów. Miał twarz schowaną w dłoniach.

Informacja o porzuconym dziecku w momencie obiegła sieć. Nie ma wątpliwości co do tego, że coś takiego nie powinno mieć miejsca. 2-letni chłopiec nie miał na sobie nawet koszulki.

Porzucone dziecko

Zanim na miejsce zdarzenia dotarli funkcjonariusze policji, zdecydowana część imigrantów zdążyła uciec. Oprócz chłopca w pobliżu było osiem dorosłych osób pochodzących z państw Ameryki Środkowej. Osoby te poinformowały, że były przewożone ciężarówką, w której brakowało tlenu i picia. Niektórzy zemdleli, dlatego poproszono kierowcę, aby stanął.

“Żaden z dorosłych nie przyznał się, że jest spokrewniony z dzieckiem” – poinformował instytut migracyjny w specjalnym oświadczeniu.

Możemy się z niego dowiedzieć także, że władze kontaktują się z gwatemalskim konsulatem, ponieważ podejrzewa się, że właśnie tam można będzie znaleźć rodziców 2-letnigo chłopca.

Ta historia mocno wstrząsnęła internautami. Miejmy nadzieję, że sprawa szybko się rozwiąże i dziecko będzie bezpieczne.

Nie zapomnij podzielić się tą historią ze swoimi znajomymi!