fot.freepik.com
in

Pan młody nie przyszedł na ślub. To, co zrobiła panna młoda, zachwyciło już całą sieć

Nie ma wątpliwości co do tego, że ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Chcemy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jak wiadomo jednak, nie wszystko zawsze idzie po naszej myśli. Co poszło nie tak tym razem? Pan młody na dzień przed uroczystością postanowił… zerwać kontakt ze swoją przyszłą żoną i nie przyjść na ceremonię. Nie zamierza nikogo przeprosić i wypowiadać się na ten temat. Co w tym czasie zrobiła panna młoda? Mimo złamanego serca, nie zamierzała zrezygnować z imprezy.

Pan młody nie przyszedł na ślub

Kayley Stead i Kallum Norton byli parą przez cztery lata. Ich ślub miał się odbyć 15 września. Pan młody uznał jednak, że nie pojawi się na uroczystości. Jak wynika z doniesień „The Mirror”, niedoszły mąż Kayley miał tuż przed ceremonią zdać egzamin państwowy i zostać zawodowym policjantem.

Ceremonia kosztowała parę 12 tys. funtów (ponad 63 tys. zł). Niedoszłe małżeństwo wynajęło nawet mieszkanie w Swansea w Walii. Nie dane im było jednak długo pomieszkać razem. Dlaczego plany legły w gruzach? Co wpłynęło na decyzję 24-latka?

Na jaw wyszło, że w nocy przed uroczystością pan młody był w przyczepie kempingowej w pobliżu miejsca, gdzie miała odbyć się ceremonia. Opuścił je rano, nie mówiąc nic pannie młodej.

„Widziałam pana młodego około godziny 16:00 na dzień przed ślubem, ale nie miałam od niego żadnych wieści od tego czasu. Próbowaliśmy do niego dotrzeć, skontaktować się, ale na marne. Zostawił mnie bez wyjaśnienia” – przekazała Kayley.

Panna młoda ostatecznie dostała informację od ojca mężczyzny, który stwierdził, że jej przyszły mąż nie pojawi się na ślubie. 27-latka mimo jego nieobecności starała się świetnie bawić na imprezie.

„Nie oczekuję od niego niczego innego, jak tylko tego, że będzie świadomy swoich działań i weźmie odpowiedzialność za to, co zrobił” – mówiła porzucona kobieta.

Uroczystość była wspaniała, mimo iż Kayley nie wyszła z niej z mężem. Bawiła się wspaniale z rodziną i przyjaciółmi na imprezie, na którą wydała swoje oszczędności. Zrobiono nawet pamiątkowe zdjęcia. W pierwszym tańcu wzięły udział druhny, bracia i tata kobiety.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Źródło: mirror.co.uk