in

Rodzina wyprowadziła się, zapominając o psie – czekał pod domem miesiąc czasu. Potem jego życie uległo diametralnej zmianie.

Kiedy jesteśmy zmuszeni przeprowadzić się do nowego mieszkania, nie jest to proste i pozbawione emocji zadanie do wykonania. W szczególności wiedzą o tym nasi czworonożni przyjaciele… niektórzy aż za dobrze.

To, co przeżył ten piesek imieniem Boo przechodzi ludzkie pojęcie.

Kiedy jego rodzina dokonywała przeprowadzki, pies nie został w niej uwzględniony. Wyrzucono go na ulicę…

Sąsiedzi nie mogli zrozumieć, dlaczego tak się działo. Rodzina wracała po rzeczy kilkakrotnie, jednak za każdym razem omijała psa szerokim łukiem. Nie rozumiemy, jak można tak zostawić zwierzę, potraktować je gorzej niż rzecz. Nie rozumiał tego również sąsiad, który wszystkiemu przyglądał się z bliska i obserwował, czy ostatecznie rodzina zabierze pupila. Jednak tak się nie stało, więc postanowił osobiście pomóc biednej Boo.

Upublicznił post zawierający historię o zwierzaku. W niedługim czasie odezwał się do niego Mike Diesel. Porozmawiał z sąsiadem i zabrał psa, wpierw starając się o to, aby ten go polubił i zaufał mu.
 
Aktualnie Boo jest poddawana leczeniu przez to, że poprzedni właściciele bardzo ją zaniedbywali. Życzymy temu zwierzakowi, aby w końcu miał dom, jaki mu się należy. Prawdziwą rodzinę, która będzie z nim zawsze.
 
Koniecznie obejrzyj to nagranie dotyczące Boo i podziel się tą poruszającą historią! :