in

Zatrzymał auto, gdzie nikt go nie widział. Nagranie z kamer sprawia, że aż się krew gotuje!

Każdy, kto kiedykolwiek miał psa, dobrze wie, ile miłości i troski potrzebują. Psy są członkami rodziny, którzy są dla swoich ludzi w tych złych i dobrych chwilach.

Ale jeśli twoje życie się zmieni i nagle nie możesz dbać o swojego psa, Twoim obowiązkiem jest znaleźć dla niego nowy dom. Niestety, są ludzie, którzy nie biorą odpowiedzialności za swoje zwierzęta. Ta historia dotyczy właśnie jednej z takich osób i miała ona miejsce w Dallas, w Teksasie. Kamery monitoringu na opustoszałej drodze, nagle złapały coś podejrzanego. W filmie widzimy jak zatrzymuje się samochód, jakiś facet wychodzi z auta i otwiera tylne drzwi…

Mężczyzna wyciągnął psa z samochodu, a następnie odjechał, zostawiając go na pustkowiu. Stało się to w sierpniu, a we wrześniu mężczyzna został aresztowany z powodu okrucieństw wobec zwierząt. Początkowo policja nie mogła znaleźć tego faceta. Ale po tym, jak wypowiedzieli się o incydencie, on sam zwrócił się do policji. Gdy zapytano go, jak mógł coś takiego zrobić, odpowiedział, że próbował pomóc swojej siostrze pozbyć się psa, ponieważ nie mogła go kontrolować.

Suczka trafiła do schroniska, gdzie szybko znalazła nową rodzinę. Nowi właściciele nazwali ją KD, a jeden z nich napisał o niej na Facebooku.
„Kd świetnie sobie radzi w swoim nowym domu, jest chyba najsłodszym psem, jakiego kiedykolwiek spotkałem. Od czasu gdy jest z nami, przynosi mnóstwo miłości do naszego domu – lubi się przytulać do nas leżąc na kanapie, oglądać telewizję i chodzić na spacery po okolicy. Jest bardzo spokojna i kocha wszystkich, których spotyka na swojej drodze. Trochę obawialiśmy się, czy będzie w stanie się dostosować do swojego nowego otoczenia, bo była taka nieśmiała w schronisku, ale nas miło zaskoczyła. Dziękuję ludziom, którzy ją uratowali. Moje serce jest pełne miłości i wdzięczności!”

Całe szczęście, historia KD miała szczęśliwe zakończenie. Każde zwierzę zasługuje na miłość i troskę, ale niestety niektórzy ludzie po prostu nie są w stanie dbać o zwierzęta i nie powinni ich posiadać. Podziel się tą historią, jeśli się zgadzasz.