fot. tiktok/ maximumfear
in

Gdy wracała ze szkoły, zło czyhało tuż pod jej domem. Mama uratowała ją w ostatniej chwili

Na platformie TikTok pojawił się filmik, który ukazuje groźną sytuację. Nastolatka wracająca samochodem ze szkoły została zaatakowana przez nieznajomego mężczyznę, który wyłonił się zza rogu.

Chciał porwać uczennicę

Całe zajście zostało nagrane przez kamery zamontowane przy domu, co pozwoliło na udokumentowanie próby porwania. Dziewczyna wracała ze szkoły do domu samochodem i po opuszczeniu pojazdu zauważyła, że ktoś może ją śledzić. Nagle zza rogu wyszedł obcy mężczyzna, jednak na szczęście jego plany zostały udaremnione dzięki obecności matki dziewczyny.

Kiedy mężczyzna podszedł do drzwi, mama nastolatki wyszła z domu, co go totalnie zaskoczyło. Na pytanie o powód swojej obecności, mężczyzna odpowiedział, że chciał jedynie się przywitać. Kobieta była zszokowana, ale niedoszły porywacz natychmiast się wycofał. Po krótkiej rozmowie, pożegnał się i szybko odszedł. Bez obecności matki, sytuacja mogłaby potoczyć się zupełnie inaczej.

@maximumfear Attempted Kidnapping Caught on Ring Doorbell Camera. #foryou #fyp #scaryringdoorbell #ringdoorbell #scarystories #scary #caughtoncamera ♬ Creepy and simple horror background music(1070744) – howlingindicator

Internauci zaniepokojeni

Choć sytuacja zakończyła się szczęśliwie, internauci byli przerażeni i zaniepokojeni. Niektórzy wyrazili obawy, że mężczyzna może spróbować ponownie następnego dnia, gdy nie będzie świadków. Inni zauważyli, że mężczyzna przez cały czas trzymał jedną rękę w kieszeni, co wzbudziło podejrzenia, że może mieć przy sobie broń lub paralizator.

W Stanach Zjednoczonych takie zdarzenia niestety nie są rzadkością, co dodatkowo wzbudza niepokój.