in ,

Elektroniczna niania nagrała prawdziwy dramat. 4-letni chłopiec zmarł.

W ostatnim czasie w Dallas doszło do czegoś, co na długo pozostanie w naszej pamięci. W sobotnią noc porwano Cash’a Gernona, który razem z bliźniakiem Carterem spał w swoim pokoju. Całe zajście zostało zarejestrowane przez elektroniczną nianię. Na nagraniu możemy zobaczyć, jak młody mężczyzna wynosi dziecko. To, co dzieje się później, mrozi krew w żyłach…

4-latek nie przeżył. Rodzice nie mogą uwierzyć w to, co się stało. To prawdziwy koszmar, który nigdy nie powinien mieć miejsca.

Prawdziwe piekło w Dallas

Nic nie wskazywało na to, że ta sobotnia noc będzie inna niż wszystkie i na zawsze złamie serca tak wielu osób. Cash Gernon i jego brat Carter słodko spali sobie w swoich łóżeczkach. Nagle do pokoju wtargnął nieznajomy mężczyzna i po kilku minutach wywlekł Cash’a z pokoju. Wszystko nagrała elektroniczna niania.

Kolejnego ranka znaleziono ciało 4-latka tuż obok domu. Jak czytamy w Daily Mail, dziecko miało mnóstwo ran kłutych na ciele. Mama dziecka od razu rozpoznała na nagraniu, że mordercą jest 18-letni Darriynn Brown – brat przyjaciela jej syna.

Na nagraniu widać wyraźnie, że nastolatek chciał wrócić także po drugiego bliźniaka, jednak ostatecznie odpuścił. Nie jest jasne, dlaczego dopuścił się czegoś takiego.

Tylko spójrzcie na nagranie poniżej!

Źródło: Daily Mail, o2.pl