in

Obcy facet próbował wrzucić roczne dziecko do torby i go porwać – zemsta taty była błyskawiczna

Porwanie dziecka to z pewnością jeden z najgorszych koszmarów każdego rodzica. Ojciec Ron Kraus z Indiany, USA, niedawno doświadczył go na własnej skórze, gdy obcy próbował porwać jego rocznego synka Rykera.

Szybka interwencja Rona uratowała życie jego syna. Teraz ojciec jest podziwiany na całym świecie za swój wyczyn. Tymczasem policja szuka podejrzanego porywacza.

To był ciepły letni dzień, a rodzina Kraus przygotowywała się do świętowania 1 urodzin swojego synka w ogrodzie.

Nagle koło ich domu zatrzymał się samochód i wysiadł z niego obcy facet. Powiedział Ronowi, że jego silnik się przegrzewa i poprosił o trochę wody, aby ochłodzić chłodnicę. Ron był miły wobec niego i nie podejrzewał, że może być niebezpieczny. Tymczasem jego syn bawił się tuż za frontowymi drzwiami, Ron odwrócił się na chwilę, by pójść po wodę. Po chwili kątem oka udało mu się zauważyć coś nie do pomyślenia…

Obcy wziął na ręce małego Rykera i próbował włożyć go do podróżnej torby. Jednocześnie odwrócił się do swojego samochodu i zaczął biec. Wszystko wydarzyło się w ciągu zaledwie kilku sekund.

Odległość do samochodu wynosiła około 30 metrów. Ron w panice poczuł, że jeśli nie powstrzyma człowieka przed dotarciem do samochodu, nigdy więcej nie zobaczy swojego syna.

Ron biegł wtedy najszybciej niż kiedykolwiek w życiu. Udało mu się dobiec do porywacza, zanim dotarł do swojego samochodu i uderzył go mocno w głowę. Mężczyzna upadł na podłogę i upuścił Rykera obok. Ron podniósł syna i ruszył do domu, zamknął się i zadzwonił na policję.
 
Niestety zanim pojawiły się służby, mężczyzna zdołał zniknąć. Ale najważniejsze, że chłopczyk był bezpieczny. Policja szuka teraz mężczyzny, który próbował porwać Rykera.
„Mam nadzieję, że zostanie złapany, dzięki informacjom, które im przekazałem. Oby zdążyli go powstrzymać, zanim zrobi to ponownie…” – powiedział Ron z CBS Chicago.
Ta historia jest naprawdę koszmarna! Całe szczęście Ron zdołał powstrzymać mężczyznę – w przeciwnym razie mogło to zakończyć się naprawdę tragicznie. Oby policja złapała tego człowieka, zanim rozważy popełnienie kolejnego straszliwego czynu. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z poniższym materiałem: