in ,

Porwał małego chłopca na oczach mamy. Reakcja kobiety rozkłada na łopatki. [WIDEO]

Nie ma wątpliwości co do tego, że niebezpieczeństwo może czaić się tuż za rogiem. Nie mogą o tym zapomnieć przede wszystkim rodzice. Pewna mama doświadczyła na własnej skórze czegoś, czego z pewnością nie zapomni do końca swojego życia. Spacerowała z trójką swoich dzieci po Nowym Jorku, kiedy nagle nieznajomy mężczyzna porwał jedno z nich.

Całe zajście miało miejsce w jeden z lipcowych piątków. Aż ciężko sobie wyobrazić, co musiała czuć ta kobieta.

Porwał dziecko na oczach matki

Porywaczem miał być 24-latek. To, co zrobiła mama, aby ratować swojego synka, wymagało ogromnej odwagi.

16 lipca około godziny 20:00 w Nowym Jorku w okręgu Queens Dolores Diaz Lopez spacerowała razem ze swoimi dziećmi po mieście. Były to beztroskie chwile, które niespodziewanie zostały przerwane przez młodego mężczyznę.

Porywacz wybiegł z auta i od razu złapał najmłodszego synka kobiety, Jacoba. Wpakował go do samochodu i chciał uciec.

Reakcja matki była natychmiastowa – rzuciła się w stronę samochodu i próbowała za wszelką cenę wyciągnąć swoje dziecko z auta. Pomagała jej w tym reszta dzieci.

Jedno z nich szarpało za klamkę, a drugie próbowało chwycić brata za rękę. Akcja ratunkowa była szybka i sprawna – udało się wyciągnąć porwane dziecko.

Porywacz szybko zbiegł z miejsca zdarzenia, ale na szczęście wszystko nagrało się dzięki kamerom monitoringu. Dzięki temu policjantom szybko udało się go złapać. 24-letni James McGonagle usłyszał już zarzuty. W aucie był jeszcze jeden mężczyzna, ale nie udało się ustalić jego tożsamości.

Obejrzyj szokujące nagranie poniżej!

Źródło: YouTube, Wirtualna Polska