in

Kierownik sklepu usłyszał krzyk dochodzący z damskiej toalety. Na podłodze leżała kobieta…

Ashleigh Miller Cross wybrała się do sklepu w pobliżu swojego domu. W trakcie robienia zakupów poczuła się źle i poszła do toalety, żeby ochlapać twarz wodą.

Nie przeczuwała jeszcze, że tego dnia nikt w sklepie długo nie zapomni.

Z biura wyszedł właśnie zastępca kierownika sklepu Malcolm Comeau gdy usłyszał przeraźliwy krzyk dochodzący z damskiej toalety. Natychmiast pobiegł w tym kierunku i bez wahania wszedł do środka.

Zobaczył kobietę leżącą na podłodze i zwijającą się z bólu. Nie miała pojęcia co jej dolega i skąd ten straszny ból.

Tak kierownik sklepu opowiada o całym zdarzeniu:

Otworzyłem drzwi i Ashleigh była tam, a spomiędzy jej nóg wystawała główka! To był taki szok, ale chwyciłem za telefon i wykręciłem numer ratunkowy. Trzeba było działać!
 

Na szczęście poród przebiegł dość sprawnie i zanim przyjechało pogotowie było już po wszystkim. Ashleigh urodziła zdrowego chłopca. Pogotowie zabrała ich do szpitala.
 
Co najbardziej zaskakujące w tej historii to, że Ahsleigh nie miała pojęcia o tym, że jest w ciąży. Zaledwie 10 miesięcy wcześniej urodziła córeczkę. Dziwiła się, że wciąż nie może zrzucić dodatkowych kilogramów.
 
„Dopiero 10 miesięcy temu urodziłam córkę i nie udało mi się zrzucić dodatkowych kilogramów, dlatego nie panikowałam, gdy przytyłam trochę. Jednak w życiu nie powiedziałabym, że jestem w ciąży.”
 

 
Cały personel był zszokowany niecodzienną sytuacją. Kierownik powiedział, że pracuje 30 lat w tym sklepie i nie miał do czynienia z niczym podobnym.
 

 
Chłopiec urodzony w sklepie otrzymał od sklepu prezent w postaci rocznego zapasu pieluszek jednorazowych.