in

Gdy spojrzała na swoje dziecko po porodzie, nie wierzyła w to co widzi – Jej mina wyjaśnia wszystko!

Poród jest niezapomnianą chwilą w życiu kobiety, a uczuć z nim związanych po prostu nie da się zapomnieć ani porównać z niczym innym. Przyjście na świat upragnionego dziecka wyciska łzy z oczu. Trzeba uwiecznić ten moment na nagraniu czy fotografii, aby móc do niego wracać w przyszłości.

Pamiątkowe zdjęcie z porodu tej kobiety widział już cały Internet. Mina tej mamy mówi wszystko – spodziewała się tego, co zobaczy? Było to przeżycie zarówno dla mamy i taty, jak i reszty bliskich.

Nie chciała znać płci swojego dziecka


Dara miała już córeczkę, jednak pragnęli z mężem jeszcze jednego dziecka. Ciąża była monitorowana przez lekarza, który stwierdził, że dziecko urodzi się zdrowe, jednak na pytanie, czy mama chce poznać płeć, odpowiedziała, że jest to po prostu zbędne.

Co sprawiło, że 29-letnia mama podjęła taką decyzę? Dara Crouch zaszła w ciążę i nie mogła doczekać się porodu, jednak postanowiła, że nie będzie dowiadywać się, jaka jest płeć dziecka, dopóki ono się nie urodzi i nie zobaczy tego na własne oczy – i tak była niemal pewna, że urodzi się kolejna córeczka.

Nie chciała mieć niespodzianki, jak niektóre mamy. W jej rodzinie była to już tradycja od 50 lat, że kobiety spodziewały się córeczki – do tej pory nie urodził się żaden syn.

Czy to cud?


Poród Dary przebiegł prawidłowo, ale kiedy zobaczyła swoje maleństwo, nie mogła przestać się temu nadziwić. Okazało się, że urodziła synka! Był to dla całej rodziny po prostu szok. Nikt się tego nie spodziewał – każdy, tak jak Dara, mając na względzie tradycję rodziny, był pewien, że to wprost niemożliwe.

Mąż Dary po porodzie stwierdził jednak, że był pewien, że to będzie synek. Mama trochę się bała, że nie poradzi sobie z opieką nad chłopcem, bo nigdy nie miała z nim do czynienia, jednak doskonale sobie radzi.

To po prostu cud – mina mamy na zdjęciu zrobionym przez fotografa mówi sama za siebie.

Źródło: pikio.pl, podaj.to / foto: FACEBOOK / DARA CROUCH