in

Rozbierał się do naga i wyrabiał ciasto członkiem. Porażające nagranie z polskiej pizzerii wyciekło do sieci.

Nie ma wątpliwości co do tego, że sekretem smacznej pizzy jest dobre ciasto. Jak się okazało, największy sekret w tej kwestii miała pizzeria w Murowanej Goślinie (woj. wielkopolskie). Pracownik używał tam swojego członka do wyrabiania ciasta, udając, że odbywa stosunek płciowy z plackiem. Najprawdopodobniej do lokalu zapuka sanepid.

Zamiast wałka do ciasta używał członka

Pizza to jedna z najbardziej lubianych potraw, które bardzo chętnie jemy np. na spotkaniu ze znajomymi. Najważniejszy składnik to bez wątpienia placek drożdżowy.

W jednej z pizzerii w Murowanej Goślinie ciasto było wyrabiane w bardzo nietypowy sposób. Kucharz ugniatał ciasto swoim członkiem. Do sieci trafiły wstrząsające filmy i zdjęcia. Można by rzec, że mężczyzna odbywał stosunek płciowy z ciastem drożdżowym. Nagrania, które trafiły do Internetu, mówią same za siebie.

Pracownik, który wybrał nietypowy sposób na to, jak przyrządzić smaczną pizzę, teraz poniesie za to poważne konsekwencje. Prawdopodobnie już nigdy więcej nie przyrządzi pizzy dla niczego nieświadomych klientów.

Jak przekazuje TVP Info, policja i sanepid nie dostały jeszcze zgłoszenia w tej sprawie, jednak rzeczniczka Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Poznaniu Cyryla Frankowska-Staszewska stwierdziła, że sanepid musi zbadać sprawę.

Aż trudno sobie wyobrazić, co muszą czuć klienci tej pizzerii, dowiadujący się o takim incydencie. Lokal jest na ustach wszystkich w całym kraju i raczej przez długi czas będzie cieszyć się złą sławą.

Tylko spójrzcie na jedno ze zdjęć z nagrania. Coś okropnego…

(Źródło: Facebook, Fakt, TVP Info)