in ,

Porażająca wizja Wojciecha Glanca. „Będzie mord na Polakach”

Wojciech Glanc to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Jasnowidz regularnie dzieli się z nami swoimi wizjami, które potrafią zszokować i zaniepokoić. Tym razem nie będzie inaczej.

Wizjoner zobaczył zabitych Polaków. Ma to być celowe działanie Putina, które wstrząśnie naszym krajem. Aż włos się jeży na głowie!

Wstrząsająca przepowiednia

W ostatnim czasie Wojciech Glanc nie ma dla nas dobrych wiadomości. Opowiadał on o kryzysie gospodarczym, możliwości użycia przez Rosję broni atomowej, a także o ludobójstwie mieszkańców Ukrainy.

Uwagę internautów najbardziej przyciągnęła wizja mówiąca o tym, że dokonany zostanie mord na Polakach. W Rosji ma nastąpić „zwrot cywilizacyjny”.

„Taka dziwna myśl mi się pojawia jeśli chodzi o Rosję, następuje zwrot cywilizacyjny, że od tego momentu Rosja będzie się cofać w kierunku dziczy. I nie wiem, czy nie należałoby się tego obawiać w przyszłości. W kierunku dziczy, to jest nie do odrobienia (…) Putin zrobił bardzo poważny krok w kierunku upadku mocarstwa. Tylko my będziemy się cieszyć z upadku, ale ten upadek także dotknie również nas. Ci zwykli ludzie będą chcieli żyć, będą uciekać, będą szukać miejsca na ziemi, gdzie będą mogli normalnie żyć. Tragedia humanitarna tak naprawdę moim zdaniem zacznie się za jakiś czas jako rykoszet tego wszystkiego, zacznie się w Rosji” – ostrzega jasnowidz.

Glanc alarmuje – lada moment może dojść do mordu na Polakach. Jasnowidz był tak wstrząśnięty swoją wizją, że sam nie wiedział, czy aby na pewno się nią dzielić z innymi.

„Miałem dylemat czy to powiedzieć, czy nie. W najbliższych dniach usłyszymy o zamordowanych nie Ukraińcach, tylko o zamordowanych Polakach (…) To będzie szokujące, będzie mord na Polakach (…) Nikt o nich nie mówi. To będzie celowy krok Putina, żeby świat się dowiedział o zabitych Polakach. Będzie taki następny dylemat, nie tylko z Ukraińcami się rozprawimy (…) Oby żaden się nie sprawdził” – mówi.

Padły także szokujące słowa na temat polskiego rządu.

„Po tym co zobaczyłem, ostatnie te wizje, powiem Wam szczerze, nie mam ochoty robić następnych, boję się tego co jeszcze odkryję, cholera jasna (…) Ten rząd pracuje dla siebie, Putina i Watykanu” – podsumowuje.