in

Dziewczyna zbiegła ze schodów do mamy krzycząc z bólu. Gdy kobieta odkryła powód, była w szoku!

Posiadanie telefonu komórkowego jest istotną częścią życia we współczesnym świecie, jednak nie wszystkie telefony są takie same, niektóre mogę posiadać wady, które mogą zagrażać życiu!

13-letnia dziewczynka doznała poparzeń drugiego stopnia podczas korzystania z urządzenia komórkowego, a jej matka wkroczyła do mediów społecznościowych, mówiąc o sytuacji, aby ostrzec innych użytkowników przed potencjalnym niebezpieczeństwem związanym z tymi urządzeniami.

Jackie Fedro mieszka na przedmieściach Chicago ze swoją 6-osobową rodziną. Jej 13-letnia córka Gabbie osiągnęła wiek, w którym uznała, że powinna mieć telefon, więc na Boże Narodzenie rodzice kupili jej smartfona.

Kiedy pewnego dnia Gabbie używała telefonu w swoim pokoju, jej matka, Jackie, usłyszała przeraźliwy krzyk. Gabbie zbiegła po schodach a jej mama dostrzegła, że ​​telefon przypalił szyję jej córki.
„Zbiegła na dół po tym, jak to się stało, trzymając się za szyję. Tak bardzo cierpiała, że ​​krzyczała histerycznie” – powiedziała matka.

Sposób, w jaki doszło do urazu, jest zupełnie nieprawdopodobny. Gabbie używała telefonu, gdy był podłączony do ładowarki sieciowej. Ładowarka dotknęła jej naszyjnika, który przepuścił prąd elektryczny wokół jej szyi, drastycznie ją parząc.

Takie sytuacje są bardzo rzadkie, ale zdarzają się i istnieje kilka przypadków rocznie, które dotyczą obrażeń spowodowanych przez telefony komórkowe. Zazwyczaj zdarzają się w wyniku przegrzania baterii litowo-jonowej telefonu. Zazwyczaj jednym z największych niebezpieczeństw jest zakup ładowarki innej firmy do urządzenia zamiast korzystania z ładowarki dostarczonej przez producenta.


Jednak telefon Gabbie został zakupiony jako nowy w sklepie T-Mobile i nadal był w stanie spowodować poparzenia. Jackie skontaktowała się z LG i T-Mobile, próbując rozwiązać sytuację i przynajmniej zdobyć nowy telefon. LG nie odpowiedziało, jednak T-Mobile zaoferowało zapłacenie rachunków za usługi medyczne i wysłanie jej nowego telefonu, o ile Jackie mogła wysłać stary telefon Gabbie z powrotem do sklepu w celu sprawdzenia.
 
To są naprawdę straszne ślady poparzenia. Jackie poinformowała o tym incydencie i ma nadzieję, że zachęci to innych ludzi do zachowania dodatkowej ostrożności podczas korzystania ze swoich urządzeń.
„Teraz, gdy tyle dzieci korzysta z telefonów, rodziców należy ostrzec przed szkodami, jakie mogą wyrządzić” – powiedziała.