in

Dzieci leżały nieruchomo na ziemi. Gdy policja w śmigłowcu odkryła powód, od razu zareagowała.

Jak wszyscy już dobrze wiemy, dzieci są pełne energii i pomysłów. Kiedy byliśmy w młodym wieku, często wpadaliśmy na głupie pomysły, które dla nas wydawały się zabawne i twórcze, jak np. malowanie ścian markerem czy długopisem. Jednak nasi rodzice nie byli, aż tak rozbawieni naszym „dziełem”.

Dzieciaki z Surrey (Wielka Brytania), mieli nieco bardziej pilną potrzebę okazania swojej kreatywności. Podczas Wielkanocnego polowania na jajka w ramach imprezy charytatywnej, na której zbierano pieniądze dla chłopczyka chorego na białaczkę, dzieci nagle usłyszały helikopter. Kiedy podniosły wzrok, zdały sobie sprawę, że był to helikopter policyjny.

Policja ścigała dwóch podejrzanych włamywaczy. A, że dzieci zapamiętały kierunek, w którym szli podejrzani mężczyźni i domyśliły się, że to chodzi właśnie o nich – szybko podjęły działania, aby poprowadzić policjantów w dobrą stronę.

Wpadły na genialny pomysł i położyły się na ziemi, układając ze swoich ciał strzałkę.

Początkowo policja nie rozumiała, o co im chodzi – ale szybko zorientowała się, że dzieci starały się wskazać kierunek, w którym podążyli sprawcy. Mężczyźni, w wieku 27 i 28, zostali później aresztowani pod zarzutem włamania.

Policja po całym zdarzeniu podziękowała dzieciom za ich cenną pomoc.

Co za inteligentne dzieciaki. Podziel się tym artykułem, jeśli uważasz, że to co zrobiły, było niesamowite.

Źródło i fotografie:youtube