Fotografie: Youtube/AJ's Craft Room
in

Zaczęła nawlekać bombki na druciany wieszak – Stworzyła dekorację, której zazdrości jej teraz każdy!

Dekorowanie domu na święta sprawia niezwykłą radość. Zwłaszcza nasze dzieci świetnie się przy tym bawią, na przykład ubierając choinkę.

Jedną z popularnych świątecznych dekoracji jest wieniec. Wiele osób decyduje się zakupić go w sklepie, ale niestety takie rzeczy są zazwyczaj bardzo drogie.
Całe szczęście istnieje wiele różnych sposobów na stworzenie własnego wieńca, ale ten, który wam zaprezentujemy poniżej jest jedyny w swoim rodzaju. Youtuberka AJ’s Craft Room, pokazuje, jak tanim kosztem, stworzyć własny i piękny wieniec. Jedyne co Ci będzie potrzebne to od 50 do 80 świątecznych bombek (najlepiej plastikowych), duża wstążka i druciany wieszak.

Pierwszym krokiem do stworzenia ręcznie wykonanego wieńca jest uformowanie koła z wieszaka. Następnie odczepienie metalowego drutu tak, aby można było przewlec przez niego ozdoby.

Teraz jeden po drugim ostrożnie nawlekamy bombki na drut.
UWAGA – Wytrzymałe i solidne bombki są wymagane do stworzenia tego projektu. Youtuberka zaleca stosowanie różnych rozmiarów i kolorów bombek, aby nadać wieńcu większego rozmiaru i uroku.

Po umieszczeniu wszystkich bombek na wieszaku, zaczep drut. Pamiętaj, aby mocno przymocować końce drutów, aby żadna z bombek nie wypadła. Zakończ swój przepiękny świąteczny projekt dużą kokardką przymocowaną na górze. Wieniec jest już gotowy do zawieszenia na twoich drzwiach!

Zobacz na poniższym filmie, jak wykonać ten projekt krok po kroku: