in

Zaczęła oklejać całą ścianę taśmą, potem ją pomalowała i oderwała. Efekt jest fenomenalny!

Elsa Rhae to prawdziwa artystyczna dusza…jest niesamowicie kreatywna i utalentowana. Jej oryginalne projekty możemy oglądać na kanale youtube, który prowadzi, aby zainspirować innych. Kanał cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ artystka krok po kroku pokazuje jak przy odrobinie cierpliwości i talentu w prosty sposób stworzyć coś niezwykłego. Elsa realizuje się na wielu płaszczyznach, jednak jej ulubionymi projektami są sposoby na odnawianie szarych i ponurych ścian. Jej pomysły są świetne, efekty końcowe za każdym razem zapierają dech w piersiach!

Nam szczególnie spodobał się jeden z jej oryginalnych projektów, do którego realizacji dziewczyna użyła zwykłej taśmy malarskiej. Przy jej pomocy i odrobinie kreatywności artystka stworzyła niesamowitą kompozycje. Zobacz jak wyglądała jej praca od pierwszej kreski, aż po końcowy efekt…

Oczywiście najpierw artystka stworzyła projekt na kartce, aby później łatwiej było jej wizualizować go na ścianie. Na początek zadanie najtrudniejsze, stworzenie pierwszego elementu całego graficznego wzoru…

…Później już z górki, kopiowanie elementu, tak aby powstała cała symetryczna kompozycja.

Gdy wzór gotowy czas na projekt właściwy, artystka przyklejała kawałki taśmy tak, aby odzwierciedlały one jej koncept.

To zadanie wymaga naprawdę dużo cierpliwości i czasu, ale dla efektu końcowego jest tego warte…

Po przeniesieniu już całego wzoru na ścianę, ważne jest, aby upewnić się, że taśma jest dobrze przyklejona i docisnąć ją w miejscach, które tego wymagają. Artystka dokonała tego przy użyciu zwykłej łyżeczki.

Następnie wszystko zamalowała, wybrała do tego bardzo efektowną metodę gradient…

Aby nie zepsuć efektu, trzeba poczekać aż farba całkowicie wyschnie. Inaczej wzór może spłynąć, bądź się rozmazać.
Po 24 godzinach Elsa zaczęła powoli odklejać taśmę…

…by w końcu odkryć całą kompozycje. Trzeba przyznać, że efekt jest niesamowity! Gratujemy artystce talentu i kreatywności.

Ciebie też zainspirowała?

Źródło i Fotografie: Youtube