fot. Instagram/@21film_studio
in ,

Zabawna wpadka podczas składania przysięgi małżeńskiej. To wideo jest hitem

Wśród wzruszeń i emocji, które towarzyszyły uroczystości ślubnej w kościele, nikt nie przypuszczał, że małżeństwo Angeli i Jaśka stanie się viralowym fenomenem. Chociaż przysięga małżeńska była momentem oczekiwanym przez wszystkich, to nikt nie spodziewał się, że pewien gest pana młodego zmieni całą dynamikę ceremonii. W momencie, gdy wszyscy oczekiwali na uroczyste słowa duchownego, pan młody postanowił zaskoczyć swoją ukochaną i nieco przedwcześnie ją pocałować. Ten spontaniczny gest miłości na ślubie Angeli i Jaśka zyskał natychmiastowe uznanie i zdobył serca nie tylko zebranych gości, ale również internautów na całym świecie!

Niezwykły moment na ślubie

Dzień ślubu – moment pełen nadziei, miłości i oczekiwań. To wyjątkowa chwila, w której dwie osoby przysięgają sobie wzajemną miłość i wierność na całe życie. Jednak za tym pięknem kryje się również nieunikniony stres i emocje, które towarzyszą parze młodej w tym wyjątkowym dniu.

W tej pełnej emocji i stresem atmosferze, czasami dochodzi do drobnych wpadek, które dodają nutkę spontaniczności i humoru do całej uroczystości. Często są to drobne zapomnienia czy zabawne sytuacje, które tylko sprawiają, że ten dzień jest jeszcze bardziej niepowtarzalny. Tak właśnie było w tym wypadku.

Podczas samej ceremonii przysięgi małżeńskiej, pan młody, pełen emocji i zakochania, nie mógł się powstrzymać i przedwcześnie skierował pocałunek w stronę swojej ukochanej. To moment, który wywołał szeroki uśmiech na twarzy panny młodej i zapewnił chwile radości wszystkim obecnym w kościele.

Wszystko skomentował rozbawiony ksiądz:

„To było szczere” – powiedział przez mikrofon.

Internauci są wzruszeni, oglądając to nagranie i chętnie dzielą się swoimi historiami.

„Aż mi się przypomniało, jak ja wyprzedziłam księdza, powiedziałam całą przysięgę, zanim on zdarzył się odezwać, a mój mąż nałożył mi obrączkę, zanim powiedział słowo „Żono, przyjmij…”” – pisze internautka.

A Ty? Co o tym sądzisz?