in

Tak zachował się polski policjant w stosunku do Ukrainki. Nagranie obiegło sieć.

Polacy każdego dnia pokazują, jakimi wspaniałymi potrafią być sąsiadami. Odkąd tylko Rosja zaatakowała Ukrainę, pomagamy, jak tylko możemy. Wspaniałe przykłady na to można znaleźć niemal na każdym kroku. Jeden z nich w sposób szczególny przykuł uwagę internautów.

Na nagraniu, które w ostatnim czasie trafiło do sieci, możemy zobaczyć, jak zachował się policjant wobec Ukrainki i jej dziecka. Łzy same lecą z oczu!

Niezwykłe nagranie z udziałem polskiego policjanta

Sytuacja na Ukrainie sprawia, że włos się jeży na głowie. Mnóstwo osób uciekło, chcąc ratować siebie i swoje dzieci. Polacy są bardzo chętni, by pomagać i cały czas dbają o to, by wspierać Ukrainę w tym ciężkim dla niej czasie.

Ci, którzy przekraczają polską granicę, są wycieńczeni, zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Dodatkowo matki muszą troszczyć się o swoje dzieci i niejednokrotnie trzymać je przez długi czas na rękach.

Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak pewnej kobiecie z Ukrainy pomaga polski policjant. Tylko spójrzcie poniżej!

@polskapolicja Jesteśmy na przejściach granicznych🇵🇱🇺🇦 i przy punktach recepcyjnych, gdzie wspieramy uchodźców z Ukrainy, szukających schronienia w Polsce. Wszystkie służby działają profesjonalnie, zgodnie z wypracowanymi procedurami. #pomagamyichronimy ♬ dźwięk oryginalny – 🌿🖤The Best Songs🖤🌿

Źródło: tiktok