in

7-latek nie wytrzymał, wyważył drzwi i nagrał co robią rodzice. Szokujące sceny w domu polskiej rodziny

W ostatnim czasie w mediach pojawiły się wstrząsające informacje na temat kilkuletniego chłopca. Jak się okazuje, dziecko chwyciło za kij i zaczęło bić swoich śpiących rodziców, którzy podobno byli pod wpływem alkoholu. Ta sytuacja zupełnie nie mieści się w głowie. Z doniesień wynika, że w domu często dochodziło do różnych patologicznych zachowań.

Nie ma wątpliwości co do tego, że dziecko uczy się wszystkiego od rodziców. To oni dają mu przykład na to, jak postępować i czym się kierować. Kilkuletni chłopiec nie mógł dłużej wytrzymać. Postanowił dać upust swoim emocjom.

Szokujące doniesienia

W sieci pojawiły się doniesienia, że w rodzinie Robotyckich wychowującej sześcioro dzieci, dzieją się rzeczy, które mogą zszokować. W ostatnim czasie kilkuletni chłopiec chwycił za kij i walił nim w śpiących rodziców.

Oprócz dzieci w rodzinie jest także 93-letni niepełnosprawny dziadek. Zasady panujące w domu sprawiają, że włos jeży się na głowie.

Na YouTube na kanale Prosiak TV pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak żyje rodzina Robotyckich na wsi Smolna na Ukrainie, która jakiś czas temu zbierała pieniądze na utrzymanie.

93-latek śpi na 1,5-metrowym piecu, na który wdrapuje się każdego dnia. Ma problemy ze wzrokiem. Studio Wschód przytaczało tę sytuację, informując o potrzebujących Polakach.

Kilkuletni chłopiec bije kijem rodziców

Do sieci trafił filmik, na którym widać, jak kilkuletni chłopiec bije kijem rodziców. Wygląda to naprawdę drastycznie. Podobno dziecko i 93-latek są regularnie wyrzucani z mieszkania.

Internauci nie mogą uwierzyć w to, co widzą. Sami zobaczcie! Jest apel o nagłaśnianie tej sprawy!

Rodzina pojawiła się także w programie „Sprawa dla reportera”

Elżbieta Jaworowicz opisywała skrajne warunki, w jakich żyją ci ludzie. Od tamtej pory jednak niewiele rzeczy uległo zmianie.

Źródło: goniec.pl, wykop.pl; youTube