in

W dzieciństwie wyrosły jej cztery piersi. Teraz gdy już dorosła, postanowiła usunąć dwie dodatkowe.

22-letnia mieszkanka Wielkiej Brytanii była strasznie przygnębiona z powodu swojego ciała. Zamiast zwykłych dwóch gruczołów mlecznych, Phoebe Ellis wyhodowała jeszcze dwa. Znajdowały się bliżej pach i sprawiały dziewczynie wiele niedogodności.

Kiedy Phoebe skończyła 12 lat, zauważyła, że ​​obok pachy miała dziwny przerost. W wieku 15 lat ten sam wzrost uformował się obok drugiej pachy. Ponadto te dziwne narośla puchły przed każdą miesiączką. Phoebe wielokrotnie konsultowała się z lekarzami. Niestety żaden z nich nie chciał się podjąć leczenia, a poza tym nie było możliwości wykonania tej operacji za darmo.

Dziewczyna była często przygnębiona i bardzo nieśmiała wobec swojego ciała. Nigdy nie opalała się na plaży i wybierała tylko obszerne ubrania. Phoebe uważała się za prawdziwego potwora i nienawidziła swojego ciała.

Patrząc na cierpienie córki, jej rodzice zaczęli oszczędzać na operację. A kiedy osiągnęła 21 lat zwróciła się do prywatnego lekarza Aamera Khana. I tylko ten lekarz w końcu dokładnie zbadał dziewczynę i odkrył, że wzrosty pod pachami nie są grube i składają się z tkanki gruczołowej, to znaczy tkanki, z której składają się gruczoły sutkowe.

Takie odchylenie czasami zdarza się z powodu niewydolności hormonalnej i nazywa się polimastia. Pseudo-gruczoły mogą tworzyć się nawet z tyłu; mają swój własny system kanałów, a nawet aureole z sutkami.

 
Operacja zakończyła się powodzeniem i dr Khan usunął dodatkowe piersi Phoebe. Teraz na ich miejscu są małe blizny, ale dziewczyna jest szczęśliwa, że ​​w końcu się ich pozbyła. Teraz może nosić bardziej otwarte stroje i swobodnie poruszać się po plaży.