in

Policjantka zostawiła dziecko na pewną śmierć. Umierało w męczarniach, gdy matka współżyła z szefem

Policjanci mają opinie ludzi odpowiedzialnych, którzy dbają o nasze dobro i bezpieczeństwo. Jednak nie każdy człowiek jest taki sam i w każdym środowisku znajdują się ludzie, którzy nie zasługują na dobrą opinię.

Ta policjantka zostawiła swoją córeczkę w zamkniętym samochodzie, aby móc uprawiać seks ze swoim szefem.

Zamknęła córkę w nagrzanym samochodzie
Ta historia brzmi bardzo nieprawdopodobnie. Jednak niestety wydarzyła się w rzeczywistości. Młoda, 29-letnia policjantka ze stanu Mississipi zostawiła swoją 3-letnią córkę w radiowozie, po czym sama poszła do domu swojego szefa, aby z nim współżyć.

Zasnęła w ramionach szefa zapominając o dziecku
Policjantka, Cassie Barker nie planowała zostać w domu szefa na długo. Jednak po uniesieniach zasnęła ze swoim przełożonym. Dopiero po 4 godzinach wróciła do samochodu. Ale wtedy dla dziewczynki było już za późno.

Cassie tłumaczyła się tym, że zostawiła radiowóz z włączonym silnikiem i klimatyzacją. Okazało się jednak, że zapomniała włączyć zimny nawiew. Dziecko nie zniosło zbyt wysokiej temperatury i zmarło w męczarniach.

3-latka zmarła w samochodzie
Matka mimo wszystko próbowała jeszcze ratować swoją małą Cheyenne. Kiedy dziecko trafiło do szpitala miało 41,7 stopni gorączki. Niestety mimo prób, dziewczynki nie udało się uratować.
Cassie Barker przyznała się do nieumyślnego spowodowania śmierci. Dodatkowo wraz ze swoim przełożonym stracili pracę w policji.

Grozi jej 20 lat więzienia
Prokurator wniósł sprawę do sądu i zażądał 20 lat więzienia dla Cassie. W stanie Mississipi to najwyższa kara za tego typu przestępstwo. Jednak na rozprawie wyrok nie zapadł, ponieważ sędzie Larry Bourgeois poprosił o więcej czasu na decyzję. Tymi słowami zwrócił się do oskarżonej:
Nie wiem, jaką karę musiałbym wyznaczyć, żeby była gorsza od tego, co już doświadczyłaś. Na zawsze już pozostaniesz uwięziona w więzieniu w swojej głowie.”
Ojciec malutkiej Cheynney również nie mógł poradzić sobie ze stratą:
Za każdym razem, gdy zamykam oczy, wyobrażam sobie cierpienie mojej córeczki, a potem przypominam sobie jej widok, gdy leżała w trumnie
Źródło: fakt.pl, facebook.com