in

Nie do wiary, co zrobił Polak w Chorwacji. Kara pieniężna, jaką dostał, zszokuje każdego.

Chorwacja to miejsce, do którego przynajmniej raz w życiu każdy powinien się wybrać. Zachwyca swoim pięknem do tego stopnia, że niektórzy wracają tam co roku w wakacje. To wciąż jeden z ulubionych kierunków Polaków planujących urlop. Niestety, jak się okazuje, niektórzy z nich powinni zostać w domu.

To, że nie znamy prawa, nie znaczy, że ono nas nie obowiązuje. Każdy powinien zdawać sobie z tego sprawę. Pewien Polak o tym zapomniał i skończyło się to dla niego naprawdę źle. Z pewnością będzie jeszcze długo żałował. Co takiego zrobił?

Polak na Chorwacji

Pewien Polak spędzający miło czas w Chorwacji postanowił któregoś razu wyłowić z wody małże. Nie wiedział jednak, że są one pod ścisłą ochroną i lada moment spotka go bardzo dotkliwa kara pieniężna. Aż ciężko uwierzyć w tę sumę.

Jak się okazuje, za złamanie takiego zakazu jest przewidziana grzywna wynosząca 30 000 chorwackich Kun. Jest to 18 000 złotych. Nie ma wątpliwości co do tego, że nikt z nas nie chciałby dostać takiej kary, a już na pewno nie wakacjach, które miały być odpoczynkiem od wszelkich zmartwień!

Bohater opisywanej historii raz na zawsze zapamięta, żeby zostawić zwierzęta w spokoju w ich naturalnym środowisku. Koniecznie obejrzyjcie nagranie z całego zajścia poniżej:

Mieliście kiedyś podobną przygodę? Dajcie znać w komentarzu!