fot. Facebook/Makeup By Sheila
in

Nastolatka odnawia swój obskurny pokój w akademiku. Jego nowe wnętrze powala na kolana!

Ucieczka do college’u to ekscytujący czas w życiu każdego studenta. Przenosisz się do nowego miasta, poznajesz mnóstwo nowych ludzi i rozpoczynasz podróż w kierunku czegoś, czym będziesz zajmował się przez resztę swojego życia.

I wszystko byłoby idealne, gdyby nie obskurne stare akademiki i mieszkania, w których uczniowie zmuszeni są mieszkać. Stare, zaniedbane, małe i mdłe…

Niestety nie wszyscy studenci mają wystarczająco dużo pieniędzy, aby zamienić mieszkanie z dala od domu w przytulne miejsce do życia. Ale z dobrym poczuciem wnętrza i pomysłowością, niektórzy z nich są w stanie zdziałać cuda i całkowicie przekształcić małym kosztem swoje pomieszczenia mieszkalne…

Poznaj Skylar Bantz, nastolatkę, która podobnie jak wielu innych w jej wieku, nie mogła się doczekać wyprowadzki z domu i rozpoczęcia college’u. Ale jej pierwsze wrażenie w Uniwersytecie w stanie Texas, było bardzo kiepskie. Kiedy Skylar i jej mama otworzyły drzwi 50 letniego pokoju w akademiku, zastały bardzo przygnębiający widok.

Farba odpadała ze ścian, sufit był mocno przebarwiony, podłoga z winylu była także obrzydliwa i stara, a meble – dwa pojedyncze łóżka i biurko – były niczym innym jak tylko inspiracją.

Prawdziwy dramat był dopiero wtedy, gdy Skylar i jej współlokatorka Adeline Vela próbowały pomieścić swoje rzeczy… Dziewczyny postanowiły, że muszą coś zrobić z tym pomieszczeniem.

Z pomocą znajomych spędzili 20 godzin nad remontem.

Łóżka umieścili na górze, aby zwiększyć przestrzeń życiową i zapewnić sobie miejsce na wszystkie swoje rzeczy. Szafki na ubrania, telewizor, drukarka i ekspres do kawy – wszystko teraz się pomieściło bez problemu.

Ich ponury pokój zamienił się w coś pięknego.
„Wszyscy staraliśmy się, aby przestrzeń dla dziewcząt była bardzo wygodna i przyjemna w nauce. Remont może odgrywać naprawdę dużą rolę w postrzeganiu studiów i przebywania poza domem.” – powiedziała matka Skylar.

Dekoracyjne poduszki i tekstylia nadają pomieszczeniu przytulną elegancję.

Naprawdę ciężko uwierzyć, że to ten sam pokój. Brawa dla nich za pomysłowość!

Źródło i Fotografie: facebook