in

Magik organizuje pokaz dla psów ze schroniska. Nie spodziewał się, że tak zareagują na jego sztuczki

Za każdym razem, kiedy mamy do czynienia z pokazami magii, chcemy wiedzieć, na czym polegają wszystkie sztuczki, które magik prezentuje. Wydaje nam się to zupełnie niezrozumiałe i zarazem fantastyczne.

Chyba każdy przynajmniej raz w życiu, widząc jakąś sztuczkę pomyślał sobie: ale to przecież niemożliwe… A co pomyślałyby psy na temat magii? Jeśli kiedykolwiek się nad tym zastanawiałeś, właśnie tutaj czeka na ciebie odpowiedź!

Pewien znakomity magik, John Stessel, postanowił, że zaprezentuje parę swoich sztuczek psom ze schroniska. Nie spodziewał się jednak po nich takich reakcji!

„Jestem przyzwyczajony, że wykonuję pokazy dla ludzi, ale tym razem miałem szansę wystąpić przed zupełnie innymi widzami, jakimi są nasze kochane futrzaki. Pieski ze schroniska były naprawdę zaciekawione, a ich reakcji nie zapomnę do końca życia!” – mówi magik.

John wykonał prywatny pokaz magii dla bezdomnych psów, które cały czas mają nadzieję na to, że trafią na kochających je właścicieli. Ten pokaz miał im właśnie w tym pomóc. Dzięki temu, że John mógł liczyć na pomoc reżysera Roba Blissa oraz TBS został on nagrany i opublikowany w Internecie. To sprawiło, że mnóstwo ludzi zobaczyło te urocze pieski!

,,Byłem zafascynowany tym pomysłem. Wystąpienie przed psami ze schroniska było dla mnie cudownym doświadczeniem. Kocham zwierzęta, a ten pokaz je naprawdę ucieszył, co mi również dało mnóstwo radości. Dobrze jest mieć świadomość, że dzięki tej akcji psiaki mają większą szansę na adopcję. Każdy z tych czworonogów jest wyjątkowy i gdybym tylko mógł, najchętniej przygarnąłbym je wszystkie. To było coś niesamowitego, co będę wspominać do końca życia.” – zwierzył się John Stessel.

Zobaczcie efekt pracy, jakim jest ten cudowny filmik:

Reakcje psów były niesamowite
 
,,Reakcji tych piesków na wszystkie te sztuczki były dla mnie wprost nie do opisania.”
 
Kiedy pokaz się skończył, psy dostały od magika przysmaki. Nie obyło się także bez pieszczot!
 
,,Te psy najbardziej by chciały mieć kogoś, kto by je pokochał. Liczę na to, że w krótkim czasie ich marzenia się spełnią. Bo są tego warte!” – mówi John.
 

Ludzie byli wprost zachwyceni tą akcją
 
Internauci uważają, że to naprawdę cudowna inicjatywa. Każdy jest zdania, że takich akcji powinno być jak najwięcej! Filmik obejrzało już prawie 100 tys. osób.
 
Te psy zasługują na to, żeby ktoś je kochał, więc wszelkie inicjatywy, które mogłyby pomóc przynajmniej kilku z nich są na wagę złota!
 
Jeśli również tak uważacie, podzielcie się tym artykułem z bliskimi!