in

Wynajęcie pokoju w tym hotelu kosztuje 60 000zł. Gdy zobaczysz jego wnętrze, zrozumiesz dlaczego jest taki drogi.

Ten jedyny w swoim rodzaju hotel Poseidon Undersea oferuje gościom niezapomniane wakacje w środku oceanu. Wyobraź sobie: budzisz się rano i jesteś na głębokości 15 metrów.

Podwodny Hotel

Za szkłem, zaledwie kilka metrów od ciebie, pływają niesamowite ryby i inni morscy mieszkańcy. Możesz przeżyć niezapomniane wrażenia, relaksując się w wyjątkowym hotelu na wyspie Fidżi, który działa od 2011 roku.

Każdy pokój jest wolnostojącą kapsułą, która jest tak bezpieczna, jak to tylko możliwe i zapewnia wygodny wypoczynek dla gości hotelowych. Kapsuły połączone są ze sobą ogromnym korytarzem.

Warto zauważyć, że będąc tam, nie zauważysz zmiany poziomu ciśnienia w porównaniu z ziemią. Osiągnięto to dzięki specjalnemu systemowi kontrolującemu poziom ciśnienia. Dlatego turyści nie muszą martwić się nagłą zmianą temperatury i bólem głowy.

Wszystkie pokoje wyposażone są w podwójne łóżka, regały, telewizory LCD, minibary, a niektóre nawet w jacuzzi.

Co ciekawe, goście mogą karmić egzotyczne ryby bezpośrednio z pokoju za pomocą specjalnego pilota.

W hotelu znajduje się również kaplica, jeśli nagle zakochana para chciałaby pobrać się w tym cudownym miejscu.

Jeśli chodzi o koszty, będziesz musiał zapłacić co najmniej 15 000 USD (około 60 000 zł) za tydzień. To szokująca cena ale zdecydowanie warto!

Program jest niezwykle bogaty: oprócz wspaniałego widoku z pokojów hotelu, turyści mają możliwość nurkować, płynąć batyskafem i odkrywać podwodne jaskinie pełne niesamowitych tajemnic.

Źródło: poseidonresorts