in

Mężczyzna podróżował w czasie? Ma dowód na to, że był w 3700 roku

W ostatnim czasie na kanał ApexTV w serwisie Youtube trafiło nagranie z mężczyzną, który twierdzi, że był w roku 3700. Przekonuje, że nie jeden raz udało mu się podróżować w czasie. Ma na to nawet dowód!

Mike jest synem greckich emigrantów, którzy przybyli do Francji. Mężczyzna spędził w tym kraju pierwsze 14 lat swojego życia, po czym przeprowadził się do Kanady. Tam się edukował i ostatecznie zaczął pracować w National Secure Laboratory of Canada, gdzie brał udział w ciekawym eksperymencie dotyczącym podróży w czasie.

Mężczyzna podróżował w czasie?

Jak wynika z jego opowiadań, rok temu Mike miał zostać wysłany do roku 3700 w ramach eksperymentu. Mężczyzna twierdzi, że nie tylko on został tam wysłany, ale całe rzesze osób, które mogły zobaczyć, z czym będziemy mieć wtedy do czynienia jako ludzkość.

Mike przekonuje, że w przyszłości wszelkie paliwa, które dzisiaj wydają nam się niezbędne, na nic się nie przydadzą. Wszystko będzie zasilane energią słoneczną.

Na naszej planecie za ok. 1700 lat będą nie tylko ludzie, ale też i różnego rodzaju roboty. Część z nich to wyłącznie maszyny, ale też pojawią się takie z niezwykle innowacyjnym systemem operacyjnym o sztucznej inteligencji na bardzo wysokim poziomie.

Niektóre roboty będą pokryte syntetyczną skórą, do złudzenia przypominające ludzką.

Mike przekonuje, że pojawią się też niszczycielskie żądze – roboty militarne posiadające każdy rodzaj broni. W 3700 będzie miała miejsce wielka wojna pomiędzy ludźmi a robotami. Tego nie unikniemy…

„W roku 3700 rozpocznie się wojna pomiędzy ludźmi i robotami. Maszyny będą na tyle inteligentne, że zrozumieją swoją siłę. Najpierw były wytworami naszych rąk i niewolnikami, ale staną się rasą panów. Rozpoczną zmasowany atak, który doprowadzi do zniszczenia 30 proc. istot ludzkich. Bedą chciały uruchomić broń nuklearną, ale na szczęście zabraknie im do tego wiedzy. To uratuje pozostałych. Celem robotów jest planeta bez ludzi, zwierząt i roślin”

Szokujący dowód

Mężczyzna zdaje sobie sprawę z tego, że w jego opowieści uwierzą tylko nieliczni, ale ma dowód, który może przekonać o wiele więcej osób. Z podróży w czasie została mu część robota, którego pokonał w walce – zabił go własnym rękoma.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródła: www.express.co.uk, www.mirror.co.uk, foto:YOUTUBE/ APEXTV