in

Wrzucili stado świń do dziury i podpalili żywcem. Zwierzęta umierały w męczarniach.

Nie wiemy skąd w ludziach bierze się taka nienawiść do zwierząt. Świnie, czy inne zwierzęta hodowlane bardzo często zabijane są w niehumanitarny sposób.

Ostatnio do sieci trafił drastyczny filmik, który pokazuje jak bestialsko zamordowano stado świń. Zwierzęta najpierw zostały wrzucone do dołu, a potem ktoś podpalił je żywcem. Biedne zwierzęta umierały w męczarniach. Nie polecamy oglądać tego nagrania przez osoby wrażliwe. Jednak musimy głośno mówić o takich sytuacjach, aby zapobiec kolejnym. Wspierajmy organizacje obrony praw zwierząt, nie stójmy obojętnie wobec znęcania się nad zwierzętami!

Uwaga! Film zawiera drastyczne treści. Jeśli chcesz go naprawdę zobaczyć udaj się na instagrama o nazwie karmagawa

Organizacja Karmagawa umieściła swój komentarz pod filmikiem:
„Zwierzęta na całym świecie potrzebują nas, abyśmy stawiali opór okrucieństwo oraz szerzyli świadomość na temat przerażającego traktowania zwierząt. Mamy nadzieję, że przyłączy się do nas więcej ludzi – im więcej nas jest, tym szybciej mogą nastąpić pozytywne zmiany.”
Zwierzęta są empatyczne
Zwierzęta tak jak ludzie odczuwają strach przed śmiercią. Jeśli chcesz pomóc świniom i innym zwierzętom możesz przejść na dietę wegańską, która jest bardzo zdrowa i zapewnia mnóstwo różnorodnych posiłków. Możesz też kupować mięso tylko od sprawdzonych hodowców, którzy traktują zwierzęta z szacunkiem. Razem możemy ochronić zwierzęta przed okrutnym losem!