in

Mama w 10 minut wyremontowała starą podłogę w pokoju dzieci. Użyła tanich puzzli – efekt jest genialny!

Zastanawiasz się, jak tanio i szybko zrobić piękną podłogę w pokoju dziecinnym? Pewna mama przybywa Ci z pomocą – wymyśliła niezwykły sposób pokrycia podłogi w pokoju dziecięcym.

Joanna uświadomiła sobie, że nudne i prymitywne drewniane podłogi wyglądają zbyt ponuro, prosto. Wpadła na genialny pomysł i wzięła sprawy w swoje ręce. Efekt przeszedł jej najśmielsze oczekiwania!

Podłoga z puzzli piankowych

Joanna zaczęła od zakupów – kupiła maty piankowe o kształcie puzzli. Celowo wybrała maty wielokolorowe, aby stworzyć efekt układanki na podłodze.

Joanna ma dwóch synów, którzy nie mają nawet trzech lat. Taka powłoka sprawia, że ​​podłoga w ich pokoju jest nie tylko cieplejsza, ale także wygodna i bezpieczna do zabawy dla dzieci. Również praktyczna strona jest przyjemna: kawałki mat łatwo pokroić zwykłym nożem, przez co remont staje się niezwykle prosty.

Małe dzieci Joan są zachwycone nową podłogą. Po pierwsze, jest jasna i atrakcyjna. Po drugie, różnicę kolorów można wykorzystać w grach. Ostatecznie ze względu na prostotę materiału montaż trwał około 10 minut. Nałożenie prawdziwej powłoki zajęłoby dużo więcej czasu i wymagało sporych kosztów.

Internauci byli nie mniej zachwyceni niż dzieci bohaterki. Pozostawili prawie 2000 komentarzy pod postem Joan.

Pomysł zainspirował innych rodziców i wcale nas to nie dziwi: ta metoda remontu podłogi pomoże zaoszczędzić energię, czas i pieniądze.

Źródło: www.thesun.co.uk Fotografie: DIY On A Budget UK/Facebook