in

Razem z córką zaczął przyklejać monety do podłogi. Efekt końcowy powala na kolana.

Co jakiś czas można znaleźć w internecie własnoręczne projekty DIY, który sprawiają, że mówisz sobie: „Dlaczego sam nie wpadłem na ten pomysł?!”. Czy to wymyślne świece czy piękne dziergane szaliki, zawsze można być zaskoczonym niezwykle zaradnymi umysłami, które wpadają na przeróżne niesamowite pomysły i wyposażają nimi internet. Ale ten projekt jest szalony! Małżeństwo postanowiło odświeżyć swoje podłogi ale było już znudzone typowymi płytkami. Więc zdecydowali się użyć czegoś niecodziennego: monet! 20.000 centów!

Po wielu wycieczkach do banku, ojciec razem z córką zaczęli przyklejać miedziane monety do podłogi, później chwycili trochę kleju i zabrali się do klejenia. Rezultatem jest coś naprawdę twórczego. Warto się tym pomysłem zainspirować i pomyśleć o pokryciu jakichś innych powierzchni: np. blaty kuchenne, ściany, stoły – lepiej zacząć już teraz gromadzić swoje grosze!

Jego żona pracowała w sklepie z płytkami, więc dostawała już bzika na punkcie tradycyjnych podłóg. Z tego właśnie powodu, rozpoczął się monetowy projekt!
podloga-z-centow1
Każdy jeden rządek to 100 monet!
podloga-z-centow2

Najjaśniejszych groszy użyli na środku by stworzyć wzorek.
podloga-z-centow3

Córka pomagała tacie jak tylko mogła, by przyśpieszyć ten niesamowity projekt.
podloga-z-centow4

Do przyklejania groszy użyli kleju budowlanego a także lakieru epoksydowego by stworzyć barierę ochronną podłogi. Następnie utwardzili całość.
podloga-z-centow5

Bank nie był w stanie wydać im wszystkich groszy na raz. Para przynosiła dwa pudełka na tydzień.
podloga-z-centow6

Podłoga jest gotowa. Trzeba przyznać, że robi wrażenie!
podloga-z-centow7
Jeśli spodobał Ci się ten kreatywny projekt, podziel się nim ze znajomymi!

Źródło :littlethings.com / Fotografie: Imgur/jake0111