fot. twitter/@krotkopisak, freepik
in

Uczeń pokazał co nauczyciel informatyki trzyma na biurku. „To niestosowne”

Pewien uczeń szkoły ponadpodstawowej postanowił zrobić zdjęcie nietypowej podkładki pod myszkę swojego nauczyciela informatyki, która okazała się być wizerunkiem gołego mężczyzny. Opublikował on fotografię w mediach społecznościowych, co wywołało poruszenie wśród internautów.

„czemu mój nauczyciel od informatyki ma podkładkę w gołego faceta mam wiele pytań” – komentuje autor zdjęcia.

Podkładka pod mysz

Podkładki pod mysz pozwalają na zwiększenie komfortu pracy przy komputerze, poprzez zapewnienie stabilnego i płynnego ruchu myszy. Dzięki nim ręce nie męczą się tak szybko, a praca przy komputerze staje się znacznie bardziej efektywna. Dodatkowo, wiele podkładek jest wyposażonych w różnego rodzaju nadruki, co pozwala na personalizację stanowiska pracy.

Podkładkę pod myszkę pewnego nauczyciela informatyki zdobi oryginalny nadruk, przedstawiający wysportowanego mężczyznę z nagimi plecami. Co od razu zwraca uwagę to to, że producent zaprojektował ją w taki sposób, że na pośladkach mężczyzny znajduje się wybrzuszenie.

Uczeń, będący autorem zdjęcia, nie potrafi zrozumieć, dlaczego jego nauczyciel wybrał tego rodzaju podkładkę pod mysz. Zastanawiają się nad tym także internauci. Dla wielu jest to po prostu „wstyd”. Pojawiły się także głosy, że jest to równoznaczne z „deprawacją młodzieży”.

A Ty? Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!