fot. freepik.com
in

Poczuła dziwny dyskomfort w miejscu intymnym. Ginekolog nie dowierzał, gdy z niej to wyciągał

Kobieta zgłosiła się do kliniki ginekologicznej w Tegucigalpie w Hondurasie z niepokojącym uczuciem w miejscu intymnym. Podczas badania okazało się, że w jej pochwie znajdował się… duży owad.

Owad w pochwie

Pacjentka czuła, jakby coś dziwnego znajdowało się w jej ciele, coś, co uniemożliwiało jej spanie.

Dr Marco Calix, który opiekował się pacjentką, powiedział w wywiadzie, że musiał wyjąć coś w rodzaju karalucha z wnętrza jej pochwy. – „Kobieta powiedziała, że ma coś niezwykłego w pochwie. Kiedy wprowadziłem wziernik, zobaczyłem, że to owad. Musiałem wyjąć coś w rodzaju karalucha”.

Nie jest jasne, jak owad mógł dostać się do ciała kobiety ani jak długo tam przebywał. Lekarzowi udało się wyjąć martwego karalucha, a kobieta szczęśliwie wróciła do domu.

Niepokojące objawy w okolicach intymnych

Taka sytuacja może być niebezpieczna, ponieważ owady mogą podrażniać wrażliwą tkankę i wywoływać infekcje. Objawy zakażenia obejmują ból lub obrzęk w dotkniętym miejscu, a także cuchnące upławy, krwawienie i wysypkę.

Warto pamiętać, że w przypadku wystąpienia niepokojących objawów w okolicach intymnych należy jak najszybciej udać się do lekarza specjalisty. Dzięki temu można uniknąć poważniejszych problemów zdrowotnych i zapewnić sobie pełną ochronę przed różnego rodzaju chorobami i infekcjami.

Źródło: Daily Mail