in , ,

Wpadła na genialny pomysł, jak pomagać w czasie kwarantanny. Tysiące osób poszło jej śladem.

Pewna kobieta pochodząca z Wielkiej Brytanii pokazała, jak można pomagać w trakcie pandemii.

Chce pokazać, że nie jesteśmy sami. Że ktoś obok nas może potrzebować wsparcia i tego wsparcia należy mu udzielić. Każdy powinien wziąć z niej przykład. Co takiego zrobiła?

Większość z nas jest odizolowana od reszty i niektórym z pewnością doskwiera samotność. Dostaliśmy zalecenia, aby nie opuszczać swojego domu, chyba, że jest to konieczne. To nie czas na odpoczynek, ale zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Ludzie znajdują mnóstwo pomysłów na to, jak przetrwają czas kwarantanny.

Pomysł tej kobiety przyciągnął tysiące internautów. Wielu z nich już zdecydowało, że zrobi to, co ona!

Wsparcie dla osób pod kwarantanną

Wymyśliła ona wyjątkową pocztówkę, która ma dotrzeć do ludzi, którzy są sami w czasie kwarantanny i nie mają jak znaleźć się wśród swoich bliskich. Takie osoby wymagają naszego wsparcia i sąsiedzkiej pomocy.

Pomysł na pocztówkę zachwycił ludzi z całego świata. Podziwiają oni kobietę, która jest tak pełna empatii dla drugiego człowieka.

Co takiego znajduje się na pocztówce wymyślonej przez Becky Wass?

Na kartce są umieszczone puste pola. Tam należy wpisać swoje dane: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania i numer telefonu. Do wyboru są cztery opcje: rozmowa telefoniczna, zakupy, wysłanie poczty i sprawy pilne.

Osoby starsze mogą zadzwonić lub napisać SMS, a na pewno uzyskają pomoc.
 
Pomysłodawczyni pocztówki zaznaczyła również na niej, że pomoc jest bezinteresowna. Przestrzega również przed tym, by przy udzielaniu pomocy zachować odległość, myć ręce, a zakupy zostawiać pod drzwiami.
 
Co myślicie o pomyśle tej kobiety? Wzięlibyście z niej przykład?
 
ZOBACZ ZDJĘCIA:

Podziel się tym wspaniałym pomysłem ze swoimi bliskimi i znajomymi! Możemy sobie nawzajem pomagać przetrwać ten trudny czas!

Źródło: o2.pl, foto: facebook.com/becky.wass.7