in

Przeraźliwy „pocałunek” Labradora. Niesamowite, co wychyliło się do niego z oceanu

Jade Pursell nie wyobraża sobie swojego życia bez nurkowania. I choć za każdym razem, gdy znajduje się na rafie, przeżywa różne przygody, jedną z nich musiała podzielić się z całym światem. Coś takiego po prostu się nie zdarza.

Będąc na rafie Ningaloo w Australii ze swoim czworonożnym przyjacielem, napotkała ogromną rybę. Chwilę później miała miejsce wyjątkowa scena, która skradła serce wszystkich.

„Pocałunek” rekina

28-letnia Jade Pursell wybrała się na rafę Ningaloo w Australii ze swoim ukochanym labradorem. W pewnej chwili ujrzeli gigantycznego rekina, który od razu zainteresował się psem kobiety.

Rekin zbliżył się do łodzi i wychylił głowę na powierzchnię. 8-letni labrador Sailor obwąchał go i pozwolił mu się do siebie zbliżyć. To wyjątkowe spotkanie zostało uchwycone przez 28-latkę, która nie wierzyła w to, co widzi.

Na nagraniu możemy zobaczyć, jak labrador dosłownie „całuje” rekina!

„Sailor nigdy wcześniej nie spotkała rekina wielorybiego. Zawsze miałam nadzieję, że to zrobi, ale to było o wiele lepsze, niż mogłam sobie wyobrażać. Mówiłam jej, żeby go nie dotykała, ale żadne z nich mnie nie posłuchało. Sailor powąchał i pocałował rekina” – opowiada Jade Pursnell SWNS.

„To była taka niewinna interakcja, czułam się taka szczęśliwa, że to zobaczyłam. Myślenie, że Sailor jest prawdopodobnie jedynym psem na świecie, który pocałował rekina wielorybiego, jest czymś wyjątkowym” – dodaje.

Rekin wielorybi to największy przedstawiciel rekinów i największa znana ludziom ryba. Na pierwszy rzut oka może się wydawać groźny, jednak to bardzo łagodne stworzenie, które żywi się planktonem.

Podziel się tą niesamowitą historią ze swoimi bliskimi!

Źródło: o2.pl