in

Kobieta w ciąży bliźniaczej poszła na USG. Lekarz osłupiał widząc, co działo się w jej brzuchu

Badanie USG z pewnością należy do wyjątkowych chwil w życiu przyszłych rodziców. Na ten moment czekają z niecierpliwością, a kiedy w końcu nadchodzi – są radośni, widząc, jak rozwija się dzidziuś w brzuchu matki. Ich radość często jest nie do opisania i doprowadza ich do łez wzruszenia! Ciężko się temu dziwić.

Popularność USG 4D

Jeśli porównamy badanie USG wykonywane kiedyś z tym, które wykonuje się dzisiaj, od razu dojdziemy do wniosku, że nastąpił naprawdę duży i szybki postęp w jego wykonywaniu. Parę lat temu mogliśmy zobaczyć tylko zarys dziecka znajdującego się w łonie matki, a dzisiaj? Dostajemy trójwymiarowy, naprawdę wyraźny obraz.

Rodzice nie wierzyli w to, co widzą

Dla Carissy Rill nadszedł upragniony czas badania USG 4D. Była w 24. tygodniu ciąży. Kiedy spojrzała na ekran, zobaczyła bliźniaki, które są ułożone w dość dziwny sposób. Kiedy rodzice przyjrzeli się bliżej, zobaczyli, że maluszki dają sobie całusa w brzuchu matki! Ten widok dla przyszłych rodziców był po prostu niesamowity! Nawet lekarz, który miał za sobą już ponad 15 tys. badań USG, nie mógł uwierzyć w to, co widzi.

To zdjęcie stało się hitem internetu

Magiczna chwila uwieczniona dzięki USG szybko trafiła do internetu i stała się niezwykle popularna. Ciężko się temu dziwić! Taki widok się po prostu nie zdarza.

Źródło: kobieta.onet.pl, youtube.com | Fotografie: youtube.com