fot. TikTok/jolcik_misia
in

Polka pokazała, jak wygląda plaża w Niemczech. Internauci są w szoku.

Pewna polska TikTokerka wybrała się na jedną z plaży w Niemczech. Była zaskoczona tym, co tam zobaczyła. Uznała, że musi podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. Można się bardzo zdziwić, patrząc na to, co opublikowała!

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że wybierając się nad polskie morze, musimy przedzierać się przez parawany i szukać wolnego miejsca dla siebie, co nie zawsze jest prostym zadaniem. Czy może być inaczej? Jak się okazuje – tak!

Plaża w Niemczech

W ostatnim czasie na koncie Polki o nicku jolcik_misia pojawiło się nagranie, które w momencie przykuło uwagę internautów. Możemy na nim zobaczyć, co się dzieje na plaży w Niemczech.

Niemal od razu możemy zwrócić uwagę na brak parawanów. Ci, którzy zazwyczaj wybierają się nad polskie morze, mogę być tym mocno zaskoczeni.

„Tak wygląda moi drodzy plaża nad morzem w Niemczech. Nie ma parawanów” – przekazała TikTokerka.

Jak się okazało, to nie jedyna różnica, jaka przychodzi na myśl, jeśli będziemy próbowali porównać plaże w Polsce z tymi w Niemczech. Co ciekawe, turysta, który chce skorzystać z plaży u naszych sąsiadów, musi za to zapłacić. Mowa o kwocie trzech euro (ok. 14 złotych). Nie dotyczy to jednak dzieci.

Parawanów zabrakło, ale pojawiły się za to kosze do opalania – były one jednak dodatkowo płatne.

TikTokerka podkreśliła, że na niemieckiej plaży znalazły się także toalety, z których można skorzystać zupełnie za darmo.

Na nagraniu możemy zobaczyć, że plaża jest naprawdę czysta i zadbana.

Tylko spójrz poniżej!

@jolcik_misia plażowanie w Niemczech 🇩🇪#jolcik_misia #dlaciebie #plaza #urlop #polacywniemczech #kellenhusen #relaks ♬ dźwięk oryginalny – jolcik_misia

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

źródło: o2.pl