fot. freepik.com, tiktok/zalatananana
in

Pokazała jak wygląda teraz jedna z plaż nad Bałtykiem. „Koszmar” – komentują internauci

W sezonie letnim Stegna staje się jednym z najchętniej odwiedzanych przez Polaków kurortów nadmorskich. Jedna z użytkowniczek Tiktoka opublikowała materiał z tego miejsca, który wywołał dyskusję w sieci.

Stegna bije rekordy popularności

Stegna, znana i ceniona jako jedno z najbardziej ulubionych miejsc na letni odpoczynek, w sezonie wakacyjnym przyciąga tłumy. Jedna z aktywnych użytkowniczek TikToka, znana pod pseudonimem „ZaLatana”, postanowiła uwiecznić aktualny widok plaży w Stegnie. Jej publikacja wywołała burzliwą dyskusję wśród internautów.

Tłumy, parawany i brak miejsca na plaży w Stegnie

ZaLatana podzieliła się nagraniem, na którym widoczne jest morze parawanów, leżaków i gęsty tłum ludzi. Znalezienie wolnej przestrzeni na plaży zdaje się być nie lada wyzwaniem.

„Już wiem, czemu nie jeżdżę nad polskie morze… Same parawany, sinice i 40min w korku…” – podsumowała swoje doświadczenie autorka nagrania.

@zalatananana Już wiem czemu nie jeżdżę nad polskie morze… Same parawany, sinice i 40min w korku… #stegna ♬ september on crack ft. a recorder (Earth, Wind & Fire – September) – frickin weeb

Publikacja wzbudziła gorącą dyskusję w sieci. Komentarze pod postem „ZaLatanej” sugerują, że wiele osób podziela jej zdanie. Wielu internautów zaznacza, że urlop nad polskim morzem niesie więcej negatywów niż pozytywów.

„Koszmar, ja też nie jeżdżę, wolę cały rok odkładać na piękne plaże za granicą i pogode cały pobyt”

„Raz byłem i nigdy więcej”

„To ja jednak wolę jezioro w mojej wiosce” – to tylko niektóre z komentarzy, które można znaleźć pod postem.

Część komentarzy sugeruje również, że autorka powinna poszukać mniej zatłoczonych miejsc.

„Trzeba wiedzieć gdzie jechać. Polskie morze jest przepiękne i ma plaże, które nie są tak przepełnione i nie ma biegających dzieci po głowie ” – zaznacza jeden z użytkowników platformy.