fot. instagram/cnnnews18
in

Zdrzemnęła się na słońcu. Kolejnego dnia cierpiała z powodu „plastikowego” czoła.

Sirin Muradto 25-latka, które przeżyła coś, co może stać się przestrogą dla każdego. Ci, którzy nie stosują kremów z filtrem, powinni mieć się na baczności – mogą bowiem skończyć tak, jak bohaterka tej historii.

Młoda kobieta wypoczywała w Bułgarii. Chwila zapomnienia o codziennych troskach szybko przeistoczyła się w niemały dramat. Swoimi doświadczeniami podzieliła się w sieci. Internauci przecierają oczy ze zdumienia.

„Plastikowe” czoło

25-latka zasnęła na słońcu, a kiedy się obudziła, jej twarz była obolała i czerwona. Kolejnego dnia zauważyła na niej pęcherze. Twarz wyglądała tak, jakby była pokryta plastikiem.

Nie ma wątpliwości co do tego, że nigdy nie powinniśmy zapominać o kremach z filtrem, jeśli zamierzamy przebywać na słońcu. Zlekceważenie konieczności ich stosowania może być dla nas opłakane w skutkach. Przekonała się o tym Sirin.

Warto podkreślić, że Brytyjka zasnęła na słońcu, gdy termometry pokazywały jedynie 21°C! Mimo to, doszło u niej do poparzenia skóry.

„Poczułam ulgę, kiedy skóra zaczęła się łuszczyć. Przestało boleć i poczułam się znacznie lepiej” – mówi 25-latka dla „Daily Mail”.

Sirin Murad nie może sobie wybaczyć błędu, który popełniła. Zupełnie zapomniała o filtrze z kremem, mimo iż na co dzień pracuje jako kosmetyczka.

„Zapomniałam. Zwykle to robię, ale wtedy wyleciało mi to z głowy. Nawet jeśli uważacie, że nic się nie stanie i skóra się nie oparzy, zawsze nakładajcie krem z filtrem. Naprawdę warto (…). To cud, że moja skóra po tym wszystkim wygląda dobrze” – zaznacza Brytyjka.

Podziel się tym ważnym apelem z innymi!

Źródło: youtube.com, dailymail.co.uk