in

Nie zatrzymał się na pasach, a obok jechał radiowóz. Nie do wiary, jak zachowała się policja

W Warszawie na Placu Trzech Krzyży doszło do czegoś, co w momencie przykuło uwagę internautów. Wszystko zostało zarejestrowane przez kamerę jednego z motocyklistów. Na nagraniu możemy zobaczyć, jak policyjny radiowóz przepuszcza pieszych na przejściu, ale hyundai, który jedzie sąsiednim pasem zupełnie nie zwraca na to uwagi.

Wydawałoby się, że mężczyzna zostanie niemal od razu ukarany za to, co zrobił. Jak się okazuje, tak się jednak nie zdarzyło. Aż ciężko w to uwierzyć!

Internauci łapią się za głowę

Nagranie z Warszawy, które trafiło do sieci w ostatnim czasie, nikogo nie pozostawiło obojętnym. Wszystko stało się w sobotę. Widać na nim motocyklistę, który podjeżdża do przejścia dla pieszych na placu Trzech Krzyży w Warszawie. Samochody, w tym radiowóz policyjny, zatrzymują się – niestety nie wszyscy.

Pewien kierowca hyundaia nie zamierzał stosować się do przepisów. Przejechał przez przejście dla pieszych, a ludzie przechodzący na drugą stronę musieli się zatrzymać. Radiowóz natychmiast zareagował i ruszył za nim na sygnale.

Motocykliście udało się jednak dojrzeć coś, co stało się chwilę później, a co wywołało prawdziwą burzę. Gdy policjanci dogonili kierowcę, ten pokazał im odznakę i nie poniósł żadnych konsekwencji tego, co zrobił. Mógł jechać dalej. Nagranie trafiło na kanał Stop Cham. Szybko pojawiła się pod nim lawina komentarzy rozwścieczonych internautów.

„Kierowca hyundaia, czy to tajniak, czy policjant po służbie macha najprawdopodobniej odznaką policjantom oznakowanego radiowozu i pozostaje bezkarny. Równi i równiejsi” – piszą administratorzy kanału.

„Plastik nietykalności” – czytamy w komentarzach.