fot. facebook/Niesamowity Wrocław
in ,

W całym mieście wywiesił nietypowe ogłoszenie, w sieci aż zawrzało. Historia rodem z filmu!

We Wrocławiu pojawiły się plakaty, które w momencie przykuły uwagę tamtejszych mieszkańców. Rzesza osób zastanawia się nad tym, czy w czymś pomogą i trzymają kciuki, aby się udało.

Nie ma wątpliwości co do tego, że takich plakatów nie spotyka się na co dzień. Jak się jednak okazuje, na świecie dalej są romantycy! Aby ich znaleźć… wystarczy pojechać do Wrocławia!

Dziewczyna poszukiwana

W dzisiejszych czasach, aby znaleźć swojego wybranka, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Aplikacje randkowe cieszą się ogromną popularnością, a prawdziwe historie rodem z filmów zdarzają się naprawdę rzadko.

Ta historia jednak jest dla tych, którzy uważają, że dziś już nie ma miejsca na romantyzm. Nic bardziej mylnego – wystarczy trochę się postarać, tak jak ten chłopak!

„Urocza dziewczyno z Wrocławia lub jego okolic” – można przeczytać na ogłoszeniu, które pojawiło się na ulicach miasta, wywołując uśmiech na twarzach mieszkańców.

Chłopak zobaczył swoją „wybrankę” 29 sierpnia 2021 roku w pociągu Przemyśl-Poznań, w wagonie nr 16. Dziewczyna była ubrana w żółto-białą koszulę i spodnie w kwiaty. Stała w przejściu prowadzącym do następnego wagonu obok koleżanki. Jej ręce „miały dwa odcienie”. Trzymała turkusową walizkę.

Chłopak z pewnością obserwował ją przez cały czas, skoro dostrzegł tyle szczegółów! Obiecał dziewczynie naprawdę dużo:

– kebaby i bułki z malinami
– bilety na koncerty Sanah
– odegranie sceny z kartkami z Love Actually

Kto by się na to nie skusił? Teraz cały Internet pomaga szukać dziewczyny z wagonu 16! Ty również możesz – udostępnij.

Źródła: www.facebook.com