in

Nikt go nie chciał adoptować, bo odstraszał swoim wyglądem. Dziś jego właściciel daje każdemu do myślenia.

To naprawdę smutne, że my, jako ludzie, często traktujemy tych, którzy są inni niż my, bez szacunku. Dotyczy to nie tylko ludzi, ale także zwierząt.

Poznaj Sassy. Jest niesamowitym szczeniakiem, którego urok przechodzi wszelkie granice. Ale jest trochę inna niż inne pitbulle. Z tego też powodu hodowca chciał pozbyć się tego biednego psa.

Sassy cierpi na karłowatość, ale to nie czyni z niej gorszego psa. To wyjątkowe zwierzę ma wielkie serce i na szczęście pewna osoba mogła zobaczyć w niej piękno i zabrać ją ze sobą.

Kiedy się urodziła, weterynarze powiedzieli, że nie przeżyje więcej niż trzy lata, ale dzielna mała Sassy jakby na przekór ich słowom żyje już ponad pięć lat. Jest szczęśliwym psem otoczonym przez miłych i życzliwych ludzi. Nie ma pojęcia, że jest mniejsza niż inne psy tej rasy, ale nawet gdyby wiedziała, prawdopodobnie nie miałaby nic przeciwko temu.
 
Jej obecny właściciel, Ernie Altamirano, nie zamieniłby jej na żadnego innego pieska. Pozorne wady Sassy są traktowane przez niego jak zalety. Kocha ją i uwielbiają razem spędzać czas.
 
Jeśli również uważasz, że nie możemy przekreślać życia istot, które nieco różnią się od innych i im także należy się miłość, podziel się tym artykułem!