in ,

Dziewczynka bała się zasnąć. Gdy do jej łóżeczka podszedł pitbull, rodzice nie mogli uwierzyć w to, co widzą.

Mała urocza dziewczynka Adalynn Leary kocha zwierzęta, a jej najlepszym przyjacielem praktycznie od urodzenia jest pies rasy pitbull. Możecie sobie wyobrazić ważącego prawie 50 kg psa, a przy nim dziecko? Aż ciężko uwierzyć! Ale ta przyjaźń jest jak najbardziej możliwa. Oni są na to dowodem!

The Dodo informuje, że pod koniec listopada 2018 roku na Alasce miało miejsce bardzo silne trzęsienie ziemi, a także wstrząsy wtórne. Rodzinie Leary całe szczęście nic się nie stało, jednak Adalynn bardzo źle zniosła ten kataklizm. Jej samopoczucie było bardzo złe, stała się niespokojna i apatyczna.

Rodzina nie wiedziała, jak pomóc dziewczynce, ale jej czworonożnemu przyjacielowi nie sprawiało to żadnego problemu. Wiedział, jak do niej dotrzeć i z powrotem wywołać uśmiech na jej twarzy! Ukochany pitbull Fury to jej prawdziwy skarb… Dzięki niemu dziewczynka może zasypiać w spokoju!
 
Zobaczcie to niesamowite nagranie. Podziel się tym ze swoimi bliskimi i znajomymi! Z pewnością się ucieszą, widząc tę uroczą parę.