in

Pit Bull trzyma dziecko w pysku za pieluchę i puka w drzwi – rodzina uświadamia sobie, że jest pożar

Robimy, co w naszej mocy, aby zawsze być przygotowanym, unikać wypadków i zapobiegać wszystkim złym rzeczom mogącym przydarzyć się naszym bliskim. Zamykamy drzwi na klucz, zakładamy pasy bezpieczeństwa i podejmujemy wszelkie środki ostrożności, ponieważ zawsze lepiej dmuchać na zimne.

Ale bez względu na to, jak bardzo się staramy, czasami zdarza się coś, co jest poza naszą kontrolą.

Nie ma sposobu, aby dokładnie przewidzieć, jak inni będą prowadzić i zawsze może zdarzyć się, że znajdziesz się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze. Naprawdę wszystko może pójść nie tak, ale najmniej spodziewamy się tego, kiedy jesteśmy w swoich domach. W nich czujemy się bezpieczni.


 
Kiedy już coś dzieje się w twoim domu, to może być naprawdę przerażające. Przekonała się o tym Nana Chaichanhda po niedawnym incydencie w jej domu w Stockton w Kalifornii. Rodzina spała w różnych częściach, kiedy wybuchł pożar. Całe szczęście, ich czworonożny członek rodziny, 8-miesięczny Pit Bull o imieniu Sasza, przyszedł na ratunek.

Nana usłyszała, jak Sasha wali w tylne drzwi, a kiedy podeszła, by je otworzyć, pies wpadł do domu i zaczął ujadać. To nie było typowe zachowanie Sashy, więc wiedziała, że ​​coś jest nie w porządku. Jeszcze o tym nie wiedziała, ale natarczywe zachowanie Sashy było rzeczą, która uratowała im życie.
 

 
Nana rozejrzała się po domu i zauważyła pożar. Rzuciła się po dzieci, aby wynieść je z budynku. Kiedy weszła do pokoju 7-miesięcznego synka zobaczyła jak Sasha trzyma dziecko w pysku za pieluszkę.
 
„Gdyby nie ona, byłabym jeszcze w łóżku i sprawy mogłyby przyjąć fatalny obrót”.
 
Psy są zaskakującymi zwierzętami. Mają instynkt i świadomość.
 
Część domu nie nadaje się do mieszkania. Rodzina założyła stronę GoFundMe, aby zebrać pieniądze na remont.
 
Podziel się tą historią ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.